ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Jakub Hanák

přezdívka: Jakub
post: útočník
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2019/20BDivize E41230030175000.25
2019/20CKrajský přebor42130020250000.50
2019/20D1. třída, skupina B93471052263000.33
2018/19BDivize E41120020250000.25
2018/19CKrajský přebor JM II70110022338000.00
2018/19D2. třída, skupina B25881600154665000.32
Celkem53151732102981660000.28
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Deportivo22130010150001.00
2.ProBrno212300200100000.50
3.FFK Kobra Blansko121300100100002.00
4.Gepard112300100100001.00
5.West Žab B211200200100000.50
6.Raz Náraz211200200100000.50
7.Orel Řečkovice31120021078000.33
8.Panama102200100100000.00
9.Kampa111200100100001.00
10.Inter1112000010001.00
11.Amor Vyškov101100100100000.00
12.Tango Hodonín B110100100100001.00
13.Starobrno11010001033001.00
14.Bolest2011000020000.00
15.XXX11010001033001.00
16.M2 Shoes201100200100000.00
17.BPA101100100100000.00
18.Arsenal Brno110100100100001.00
19.Kalábek1000000010000.00
20.PRO-STATIC Blansko1000000010000.00
21.Bystrc100000100100000.00
22.Agora200000200100000.00
23.R. I. P. B20000010150000.00
24.Antabus20000010150000.00
25.1. FC Květnice Tišnov1000000010000.00
26.Arsenal B10000001033000.00
27.FC Orlák100000100100000.00
28.Gladiators B10000001033000.00
29.Kalábek B1000000010000.00
30.Hustopeče B1000000010000.00
31.Wodova B10000001033000.00
32.Frutti di Mare20000010150000.00
33.Brikety-pelety Štěpán Vyškov100000100100000.00
34.Havlíčkův Brod1000000010000.00
35.AC Napoleon Prace1000000010000.00
36.Hombres1000000010000.00
37.Madrid100000100100000.00
38.Accros10000001033000.00
39.Celtic1000000010000.00
40.Schalke10001001033000.00
41.Barum100000100100000.00

Příští zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 9.11 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
neděle 10.11 - 19:15
B vs. TJ Sokol Troubsko
sobota 9.11 - 9:00
C vs. FFK Kobra Blansko
sobota 9.11 - 11:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy