ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Jakub Hanák

přezdívka: Hany
post: obránce
oblíbený klub: Chelsea
sportovní vzor:
motto: Nikdy se nevzdávej !
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2023/24APohár FAČR20110010150000.00
2023/24BKrajský přebor133360072459100.23
2022/23BOkresní přebor Brno-město164480093463000.25
2021/22ADivize E100000100100000.00
2021/22BOkresní přebor Brno-město1757120074649100.29
2020/21CKrajský přebor302200300100000.00
2020/21DOkresní přebor Brno-město20000011067000.00
2019/20A2. LIGA Východ1101000010001.00
2019/20BDivize E41230030175000.25
2019/20CKrajský přebor1647110082654000.25
2019/20D1. třída, skupina B133581053546000.23
2018/19BDivize E41120020250000.25
2018/19CKrajský přebor JM II70110022338000.00
2018/19D2. třída, skupina B25881600154665000.32
Celkem1243041711064213957200.24
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.BPA314500300100000.33
2.Atlantis42350031083000.50
3.Deportivo22130010150001.00
4.ProBrno212300200100000.50
5.FFK Kobra Blansko221300200100001.00
6.FK Inexis Bučovice20330010150000.00
7.Madrid32130020167000.67
8.Gepard112300100100001.00
9.Stones of Madeira41230021158100.25
10.AB Střelice42130012142000.50
11.Atraps B221300200100101.00
12.West Žab B211200200100000.50
13.Raz Náraz211200200100000.50
14.Orel Řečkovice41120031083000.25
15.Panama202200200100000.00
16.Kampa21120011067000.50
17.Inter1112000010001.00
18.Partizan31120021078000.33
19.Amor Vyškov101100100100000.00
20.Tango Hodonín B110100100100001.00
21.Starobrno11010001033001.00
22.Bolest2011000020000.00
23.XXX11010001033001.00
24.M2 Shoes201100200100000.00
25.Kalábek B20110001117000.00
26.Frutti di Mare30110010233000.00
27.VŠSK Zlín1101000010001.00
28.Arsenal Brno110100100100001.00
29.AC Napoleon Prace21010010150000.50
30.Eliška Brno20110011067000.00
31.Hombres B41010020250000.25
32.SK Líšeň30110001211000.00
33.Saňaři Sokolnice20110010150000.00
34.Wodova41010021158000.25
35.Žabinští Vlci Brno B30110020167000.00
36.Remos Oslavany101100100100000.00
37.TRIANGL Rájec-Jestřebí101100100100000.00
38.Oltec Brno101100100100000.00
39.Kalábek1000000010000.00
40.PRO-STATIC Blansko1000000010000.00
41.Bystrc100000100100000.00
42.Agora200000200100000.00
43.R. I. P. B20000010150000.00
44.Antabus20000010150000.00
45.1. FC Květnice Tišnov3000000030000.00
46.Arsenal B10000001033000.00
47.FC Orlák100000100100000.00
48.Gladiators B10000001033000.00
49.Hustopeče B20000010150000.00
50.Wodova B10000001033000.00
51.Brikety-pelety Štěpán Vyškov100000100100000.00
52.Havlíčkův Brod1000000010000.00
53.Hombres20000001117000.00
54.Gladiators300000300100000.00
55.Amor Kloboučky Vyškov B1000000010000.00
56.Accros10000001033000.00
57.Celtic1000000010000.00
58.Schalke10001001033000.00
59.Barum100000100100000.00
60.Lamy1000000010000.00
61.Gloria1000000010000.00
62.U Boba30000011144000.00
63.R. I. P.100000100100000.00
64.Nasan3000000030000.00
65.West Žab20000001117000.00

Poslední zápasy

pátek 8.3 - 20:15
A vs. Technika Brno
pátek 8.3 - 19:30
B vs. TRIANGL Rájec-Jestřebí

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Kalendář

červen 2024
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Oblíbené odkazy