FK Inexis Bučovice - ASM C 11:6 (7:3)

Krajský přebor - sobota 11.1.2020 - Vyškov - Purkyňova

11.1.2020 - Mates

Třinácte kolo ve Vyškovské aréně přivítal vedoucí FK Inexis Bučovice a nás C-tym.

Kvůli obavám o kotník naší jedničky nastoupil do branky Petr Lamač. Ten nám štěstí ale rozhodně nepřinesl. Prvních 5 minut totiž bylo katastrofálních. Bučovice na nás vlítly takovým způsobem, že bud zvonily tyčky Peťovi branky, nebo jsme rovnou tahali míč z brány. Nevím kam se poděli ti bojovnici z prvního zapasu, protože dostat 3 branky za úplné chůze a totální nechuti byla fakt velká ostuda. O dvě minuty později završili náš děsivý úvod hosté brankou na 0:4, a to když soupeř přehodil padáčkem od modré i našeho vyběhnutého brankaře. Teprve v 11. minutě jsme vlastně začali hrát i my. Janoch dvěma rychlými brankami snížil na 4:2 a chuť hrát byla opět na světě. Soupeř se ale tohohle zápasového momentu nezalekl a do poločasu nám nasázel další 3 branky, kdy jedna naše korigovací, neměla příliš důležitou roly.

Druhý poločas už se de facto hrál podle stejných not jako ten první. Hosté brankami v 27., 28. a 29. minutě zvýšili náskok na 10:3 a bylo vymalováno. Nám se nechtělo běhat a tak výsledek odpovídal zápasu. Ani těžko uvěřitelný hattrick Martina Midrly a jeden gól Petra Midrly nebyly pro zapas k ničemu.
Bučovice se tak posunuli na samé čelo tabulky krajského přeboru a nám nezbylo nic jiného než dnes domů odjet s prázdnou.

Sumasumarum:

Dnešní druhý zapas bylo opravdu hrozný. Vyhoření, nebo také slovo nechuť, by mohlo vystihnout náš předvedený výkon. Do přistího kola je ale daleko, takže teď musíme zvednout hlavy a připravit se na domací zapas s Napoleon a Hombres.