ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Tomáš Motyčka

přezdívka: Tomáš
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2022/23BOkresní přebor Brno-město112130082179100.18
2021/22APohár FAČR21120010150100.50
2021/22BOkresní přebor Brno-město1965111075746000.32
2020/21CKrajský přebor200000200100000.00
2020/21DOkresní přebor Brno-město11010001033001.00
2019/20CKrajský přebor111120044348000.09
2019/20D1. třída, skupina B3101000030000.33
2018/19APříprava100000100100000.00
2018/19CKrajský přebor JM II131450072459000.08
Celkem631312251030141955200.21
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
2022/23BOkresní přebor Brno-město1000010010055.00
2021/22BOkresní přebor Brno-město1000000010055.00
Celkem20000100200105.00
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Atlantis43140031083000.75
2.AB Střelice42240012142100.50
3.Saňaři Sokolnice52131131167100.40
4.Hustopeče B20220010150000.00
5.Žabinští Vlci Brno B31120010233000.33
6.Wodova30220011144000.00
7.Arsenal B11010001033001.00
8.FC Orlák101100100100000.00
9.Gladiators B30110021078000.00
10.FK Inexis Bučovice20110001117000.00
11.Hombres11010001033001.00
12.Stones of Madeira41010021158000.25
13.Partizan21010011067000.50
14.SK Líšeň2101000020000.50
15.Saňaři100000100100000.00
16.Kalábek B40000021158000.00
17.1. FC Květnice Tišnov2000000020000.00
18.BPA40000030175000.00
19.Amor Kloboučky Vyškov B20000001117000.00
20.Gladiators200000200100000.00
21.AC Napoleon Prace100000100100000.00
22.Lamy1000000010000.00
23.Gloria1000000010000.00
24.Eliška Brno100000100100000.00
25.Hombres B30000020167000.00
26.U Boba30000011144000.00
27.Žabinští Vlci Brno1000000010000.00
28.Madrid20000010150000.00

Poslední zápasy

pátek 8.3 - 20:15
A vs. Technika Brno
pátek 8.3 - 19:30
B vs. TRIANGL Rájec-Jestřebí

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Kalendář

červen 2024
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Oblíbené odkazy