BPA - ASM C 2:9 (0:4)

Krajský přebor JM II - neděle 3.2.2019 - Kuřim

3.2.2019 - MaŠ

Naše branky: Karel Hambálek (Lukáš Novotný) 0:1, Karel Hambálek (Jakub Cajzl) 0:2, Jakub Cajzl (Karel Hambálek) 0:3, Jaroslav Šnédar (Daniel Říha) 0:4, Karel Hambálek 0:5, Jakub Cajzl (Daniel Říha) 1:6, Karel Hambálek (Jakub Cajzl) 2:7, Milan Šarík (Jakub Cajzl) 2:8, Jakub Cajzl (Lukáš Novotný) 2:9

Sestava: Lukáš Rauscher - Michael Malásek, Lukáš Novotný, Petr Midrla, Milan Šarík - Jaroslav Šnédar, Daniel Říha, Karel Hambálek, Jakub Cajzl

ŽK: Milan Šarík, Lukáš Rauscher

Ve druhém dnešním utkání nás čekalo velice zkušené BPA Brno. Hned ve 2. minutě vyslal do úniku LukášN kapitána Karla, ten se dostal až do velkého úhlu, z něho vyjel zpět na hrušku a výstavní ranou vymetl pravý horní růžek branky soupeře - 0:1. Na druhé straně zahrozili hosté, ale pálili těsně mimo. V 9. minutě parádně zakombinovali Karel s Kubou Cajzlem a první jmenovaný si v zakončení počínal mazácky, dloubáčkem míč umístil do levého horního růžku - 0:2. V téže minutě vysunul Karel na oplátku doprava Kubu Cajzla, ten dloubl brankáře, ale míč si srazil do sítě obránce - 0:3. Ve 12. minutě přiťukl míč Dan Jarovi, ten se zbavil obránce a bodlem trefil pravý vingl - 0:4. Do konce první půle jsme měli i několik dalších příležitostí, ale skóre se již neměnilo. BPA mělo také několik závarů, ale tyto zkušeně vyřešil Lukáš v naší brance.

Úvod druhé půle začal prakticky stejně jako úvod toho prvního. Důrazný Karel obral o míč obránce a ve 27. minutě vsítil další branku. Náš kapitán utekl po levé straně, servíroval Kubovi Cajzlovi, ale před ním míč poklidil hráč BPA - 0:5. Na druhé straně jsme po dlouhé době chybovali, soupeř dobře zakombinoval a tečovanou ranou zakončil do levé šibenice branky Lukáše - 1:5. Ve 30. minutě jsme sehráli další parádní kombinaci, Michal uvolnil Dana, ten servíroval Jarovi, ale toho famózně vychytal gólman soupeře. O dvě minuty utekl agilní Dan po pravé straně, položil si obránce a servíroval na levou tyč Kubovi Cajzlovi, pro kterého nebyl problém skórovat - 1:6. BPA však opět dokázalo odpovědět obratem, rychlou akci do prázdné branky zakončoval jejich útočník - 2:6. Ve 35. minutě opět zakombinovali sehraní Kuba Cajzl s kapitánem Karlem a druhý jmenovaný pálil přesně do pravého horního růžku - 2:7. Ve 43. minutě si skvěle vykombinovali soupeře Michal s Jarou, ale první jmenovaný nedokázal nakonec překonat brankáře. O dvě minuty později vyvezl míč rychlík Kuba Cajzl, přihrál doleva MilanoviŠ, který si ještě položil brankáře a s přehledem pečetil - 2:8Ve 46. minutě zahrával roh LukášN a Kuba Cajzl špitkou kopačky křižně dostal další míč za záda domácího brankáře - 2:9. Ještě jsme měli několik šancí na desátou branku, ale domácí gólman byl proti.

Sumasumárum: Druhé dnešní utkání jsme odehráli od jeho úvodu až po závěr velice disciplinovaně a soupeři jsme prakticky nedali šanci. Týmu patří za dnešní oba zápasy a výkony v nich velké díky a pevně věřím, že i nadále budeme v tomto standartu pokračovat.