ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Michael Malásek

přezdívka: Michal
post: útočník
oblíbený klub:
sportovní vzor: Pavel Verbíř
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2023/24ADivize E1364101061649000.46
2023/24APohár FAČR1011000010000.00
2023/24BKrajský přebor43140030175000.75
2022/23ADivize E131081800101279110.77
2022/23ABrněnský pohár222400200100001.00
2022/23BOkresní přebor Brno-město410100400100000.25
2021/22ADivize E1484120082462100.57
2021/22APohár FAČR22020010150001.00
2021/22BOkresní přebor Brno-město52130022153000.40
2020/21BDivize E10000001033000.00
2019/20APříprava100000100100000.00
2019/20BDivize E15651100121282110.40
2019/20BSuperfinále DIVIZÍ E a F101100100100000.00
2019/20CKrajský přebor21120011067000.50
2018/19APříprava2022000020000.00
2018/19APohár FAČR110100100100101.00
2018/19BDivize E152680090660000.13
2018/19CKrajský přebor JM II422400400100000.50
2018/19D2. třída, skupina B201100200100000.00
2017/18ADivize E1857120082848100.28
2017/18APříprava31010012056000.33
2017/18APohár FAČR210110200100000.50
2017/18B2. třída, skupina C16713201094365100.44
2016/17ADivize E19781500511328000.37
2016/17APohár FAČR110100100100001.00
2016/17APříprava100000100100000.00
2016/17B2. třída, skupina C55380032073101.00
Celkem16773701433097205062720.44
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
2023/24ADivize E1000000010099.00
Celkem1000000010099.00
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Brikety-pelety Štěpán Vyškov857120070188110.63
2.Kalábek892110030538101.13
3.Technika Brno764100060186110.86
4.FFT Vinohrady84480050363000.50
5.Eliška Brno224600200100001.00
6.Sokol Repromeda Jehnice33250020167001.00
7.FC Kloboučky50440010420000.00
8.Arsenal Brno71340040357000.14
9.R. I. P. B222400200100001.00
10.Frutti di Mare113400100100101.00
11.Atraps22240011067001.00
12.Havlíčkův Brod61230011422000.17
13.Mitra41230011233000.25
14.ProBrno40330022067000.00
15.Starobrno22130001117001.00
16.West Žab B31230020167000.33
17.Antabus112300100100001.00
18.AC Napoleon Prace61230021339000.17
19.1. FC Květnice Tišnov50220011327000.00
20.Toka32020010233000.67
21.Red Devils111200100100101.00
22.Atraps C12020001033002.00
23.Atraps B220200200100001.00
24.PRO-STATIC Blansko31120001211000.33
25.Nasan40220030175000.00
26.Bystrc21120011067000.50
27.Panama411200400100000.25
28.Hustopeče62020050183000.33
29.FC Orlák202200200100000.00
30.BPA220200200100001.00
31.TJ Sokol Troubsko111200100100101.00
32.FC Kozlany-Bohdalice62020041172000.33
33.Hombres B111200100100001.00
34.Saňaři Sokolnice22020011067001.00
35.SK Amor Lazor Vyškov B60110041172000.00
36.Remos Oslavany31010010233000.33
37.Litrpůl110100100100001.00
38.Wodova B11010001033001.00
39.Agora101100100100000.00
40.Debakl101100100100000.00
41.Gloria110110100100001.00
42.Amor Vyškov110100100100001.00
43.Partizan210100200100100.50
44.Kalábek B10110001033000.00
45.Gladiators210100200100000.50
46.FU Kopřivnice101100100100000.00
47.U Boba21010011067000.50
48.Wodova21010010150000.50
49.Hombres30111001211000.00
50.Amor Kloboučky Vyškov B110100100100001.00
51.Hustopeče B101100100100000.00
52.West Žab1101000010001.00
53.Madrid100000100100000.00
54.XXX1000000010000.00
55.M2 Shoes100010100100000.00
56.STŽ Brno100000100100000.00
57.Helas1000000010000.00
58.Tango Hodonín B1000000010000.00
59.Helas Brno B40000012142000.00
60.Žabinští Vlci Brno B100000100100000.00
61.Žabinští Vlci Brno1000000010000.00
62.Stones of Madeira100000100100000.00

Poslední zápasy

pátek 8.3 - 20:15
A vs. Technika Brno
pátek 8.3 - 19:30
B vs. TRIANGL Rájec-Jestřebí

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Kalendář

červen 2024
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Oblíbené odkazy