ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Jaroslav Šnédar

přezdívka: Jara
post: útočník
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2019/20APříprava100000100100000.00
2019/20BDivize E223510200100001.00
2018/19A2. LIGA Východ43031011233000.75
2018/19APříprava21010010150000.50
2018/19APohár FAČR23140010150001.50
2018/19BDivize E151051500100567200.67
2018/19CKrajský přebor JM II210100200100000.50
2017/18ADivize E21198273193948310.90
2017/18APohár FAČR41231030175000.25
2017/18APříprava32020012056000.67
2016/17B2. třída, skupina C21121010150100.50
Celkem58432063713262059610.74
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Brikety-pelety Štěpán Vyškov45161030175001.25
2.SK Amor Lazor Vyškov B251600200100112.50
3.Mitra24040011067102.00
4.Nasan43140031083000.75
5.Arsenal Brno42240020250100.50
6.Kalábek32241110233000.67
7.Panama231400200100001.50
8.Tango Hodonín B3213000030000.67
9.Gloria112300100100001.00
10.Hustopeče22130010150101.00
11.Partizan121300100100002.00
12.Remos Oslavany102200100100000.00
13.Toka22020010150001.00
14.Ocel Třinec12021001033002.00
15.FFT Vinohrady220200200100101.00
16.Helas Brno B102210100100000.00
17.Atraps C1011100010000.00
18.R. I. P. B110100100100101.00
19.PRO-STATIC Blansko30110011144000.00
20.Atraps11010001033001.00
21.Žabinští Vlci Brno2101100020000.50
22.Vysoké Mýto1101000010001.00
23.Amor Vyškov101100100100000.00
24.Saňaři110100100100001.00
25.BPA110100100100001.00
26.FC Kloboučky3000100030000.00
27.1. FC Květnice Tišnov20000011067000.00
28.STŽ Brno100000100100000.00
29.Schalke100000100100000.00
30.Helas1000000010000.00
31.Baník Ostrava100000100100000.00
32.VŠSK Zlín1000000010000.00
33.FC Orlák100000100100000.00

Příští zápasy

pátek 18.10 - 20:00
A vs. Jakubčovice
sobota 19.10 - 20:00
B vs. Arsenal Brno
neděle 27.10 - 9:00
C vs. AC Napoleon Prace
neděle 27.10 - 10:00
C vs. Hombres
neděle 20.10 - 12:20
D vs. Inter
neděle 20.10 - 13:10
D vs. Celtic

Poslední zápasy

pátek 11.10 - 20:00
A vs. FERRAM Opava
sobota 12.10 - 21:00
B vs. Panama
sobota 5.10 - 9:00
C vs. Amor Kloboučky Vyškov B
sobota 5.10 - 11:00
C vs. FK Inexis Bučovice
neděle 6.10 - 12:20
D vs. Accros
neděle 6.10 - 13:10
D vs. Gepard

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

říjen 2019
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Oblíbené odkazy