ASM C - 1. FC Květnice Tišnov 2:10 (1:2)

Krajský přebor - sobota 7.12.2019 - Tuřany

8.12.2019 - MaŠ

Naše branky: Tomislav Šotola 1:1, Karel Hambálek (Aleš Hambálek) 2:8

Sestava: Adam Tylč (Petr Lamač) - Jakub Hanák, Aleš Hambálek, Tomáš Motyčka, Petr Midrla - Karel Hambálek, Tomislav Šotola, Martin Špicl

Po krátké přestávce už byli hráči céčka ASM opět na palubovce a proti nim favorit celé soutěže Květnice Tišnov. Do derby zápasu vstoupil lépe hostující tým, ujal se vedení a zdálo se, že má zápas plně pod kontrolou. Jenže z první pořádné akce se trefil Šoty pod břevno, bylo vyrovnáno a Dolní Loučky cítily šanci na dobrý výsledek. Šance se střídaly na obou stranách, Karel Hambálek přehazoval gólmana, ale bez gólového úspěchu. To Květnice byla mnohem produktivnější, po parádní akci vyšachovali celou obranu a dostali se do poločasového vedení. Jestliže domácí tým v přestávce spřádal plány na obrat, tak jej zkušený protivník ihned vyvedl z omylu. Hned v úvodní minutě odskočil, za chvíli přidal čtvrtý gól a od té doby na hřišti existoval jen jeden tým. Květnice přidávala další branky, její nadvládu narušil jen gólovou patičkou Karel Hambálek. Jinak se řešila už jen otázka, jestli tišnovský tým dosáhne na dvojciferné skóre. Dosáhl. Výsledek se zastavil na krutých, ale spravedlivých 2:10. Sice to není ideální zakončení roku 2019, přesto přejeme hráčům, fanouškům a všem co se organizačně podílejí na chodu klubu, příjemné prožití vánočních svátků a těšíme se na další futsalové zápasy, tentokrát už v roce 2020.