AC Napoleon Prace - ASM C 7:0 (1:0)

Krajský přebor - neděle 27.10.2019 - Rousínov

27.10.2019 - MaŠ

Sestava: Adam Tylč - Jakub Hanák, Michal Rybníček, Roman Šmída - Martin Špicl, Jakub Kolář, Petr Midrla, Jan Kouřil

V neděli, 27. 10. 2019 zakončil náš futsalový víked C-tým. V seskládané sestavě jsme se vydali do Rousinova, kde nás v prvním utkání čekal domácí AC Napoleon Prace.

V úvodních minutách jsme domácí zaskočili aktivitou a byli jsme lepším týmem. Dlouhý nákop Adama hlavou sklepl na střed Roman a kapitán MaŠ pálil z voleje, gólman domácího týmu však míč před brankovou čarou udržel. V 10. minutě zlomil utkání MaŠ obrovskou hrubkou, kdy poslal dolů na Kolyho lehkomyslnou přihrávku, kterou vyzobl útočník a Prace ve dvou na Adama nezaváhala - 1:0. Od této chvíle jsme hráli hekticky, bez myšlenky a taktiky, bohužel. Asi v polovině prvního dějství zatáhl míč MaŠ po levé straně servíroval pod sebe před branku, ale Janoch neskutečně do prázdné branky minul. Nám velmi brzy docházely síly a těsně před koncem poločasu ještě vytáhl super zákrok Adam a držel naše naděje.

V úvodu druhého poločasu nás domácí definitivně zlomili, ihned v úvodu nastřelili míč před Adama, který smolně tečoval Hany a útočník s přehledem míč uklidil do sítě - 2:0. Po další naší ztrátě nás vymíchal na šestce domácí kapitán a ranou do levého vinglu definitivně pojistil výsledek - 3:0. Během poslední desetiminutovky nás domácí ještě 4x potrestali za naši ležérnost, lenost a nedisciplinovanost. Rozdíl mezi námi a Prací nebyl asi takový, jak ukazuje výsledek, ale samozřejmě 3 body v Rousínově zůstávají po zásluze - 7:0. V poslední minutě mohl alespoň čestný úspěch vsítit Janoch po přihrávce od Hanyho, ale sám před gólmanem neuspěl.

Sumasumárum: V tomto utkání jsme hráli výborně jen asi do 10. minuty, po hrubce MaŠe se však utkání zlomilo a Napoleon utkání dovedl zaslouženě do vítězného cíle.