FFK Kobra Blansko - ASM C 1:12 (0:6)

Krajský přebor - neděle 9.2.2020 - Kuřim

9.2.2020 - MaŠ

Naše branky: Tomislav Šotola (Aleš Hambálek) 0:1, Martin Špicl (penalta) 0:2, Petr Midrla (Martin Špicl) 0:3, Jakub Cajzl (Aleš Hambálek) 0:4, Martin Špicl (Tomislav Šotola) 0:5, Karel Hambálek 0:6, Petr Urbánek (Adam Tylč) 0:7, Martin Špicl (Petr Midrla) 1:8, Štefan Gaži (Petr Urbánek) 1:9, Tomislav Šotola (Martin Špicl) 1:10, Tomislav Šotola (Petr Midrla) 1:11, Karel Hambálek 1:12

Sestava: Adam Tylč, Petr Lamač - Jakub Hanák, Aleš Hambálek, Tomislav Šotola, Petr Midrla - Jakub Cajzl, Karel Hambálek, Petr Urbánek, Štefan Gaži, Martin Špicl

V druhém dnešním utkání nás čekalo mužstvo z Blanska - FFK Kobra. Věděli jsme, že tým je plný hodně běhavých mladíků, přesto jsme však na nic jiného než plný bodový zisk nemysleli.

V úvodu nás soupeře zatlačil a výsledkem byla dalekonosná rána, kterou však Adam kryl. V 5. minutě zase vysunul Peťan Štefana, ten těsně minul. O minutu později jsme parádně domácí vyšachovali a Aleš servíroval Šotymu do prázdné - 0:1. V 7. minutě v šestce vybojoval míč všudybyl Karel, pod sebe uvolnil Urbece, jenže jeho ránu do odkryté branky vykopl obránce. V 8. minutě se na šestce obtočil okolo obránce šikovně MaŠ a byl faulován - penalta. Tu náš kapitán tvrdou ranou proměnil, i když si gólman šáhl - 0:2. V 10. minutě našel na hrušce Kuba Hany MaŠe, ten míč sklepl doleva na nabíhajího Peťana, kterou přízemně prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:3. Ve 14. minutě jsme vyprodukovali v šestce soupeře velký závar, Karlovu ránu vyrazil brankář a zakončení Aleše proletělo těsně nad. Ve 20. minutě našel výhozem Adam Urbece, ten si narazil míč se Štefanem, ale naprosto osamocený první jmenovaný bohužel nedal. Ve 22. minutě poklidil nástřel Karla skluzem na zadní Kuba Cajzl - 0:4. Ve 24. minutě si dobře zakombinovali MaŠ se Šotym, druhý jmenovaný prošel po levé straně, MaŠ si odskočil před branku a ranou k tyči zvyšoval naše vedení - 0:5. V poslední minutě obral obránce o míč Karel, šel sám a technickým lobem zvyšoval na poločasových - 0:6.

Ve 27. minutě po výhozu od Adama si Urbec povodil hned dva obránce, položil si i brankáře, obešel jej a parádní ranou do levého vinglu zvyšoval - 0:7. Ve 30. minutě jsme propadli a ránu bodlem Adam famózně zlikvidoval. Ve 32. minutě jsme bohužel už další brejk Kobry ve 2 na 1 nezachytili a lobem byl Adam překonán - 1:7. Ve 35. minutě Peťan přerušil rozehru domácích, vysunul doprava na Štefana, ten mu vracel zpět, Peťan ještě posunul doleva na MaŠe, který ranou bodlem o tyč skóroval a zapečetil si svůj dnešní hattrick - 1:8. O minutu později do uličky poslal Urbec Štefana a ten šajtlí k pravé tyči s přehledem vsítil další branku - 1:9. Ve 37. minutě uvolnil Kuba Hany Kubu Cajzla, ale jeho ránu zastavila levá tyčka. Ve 38. minutě obral o míč útočníka MaŠ a šli jsme ve 3 na 1. MaŠ sám před gólmanem ještě přihrál doprava Šotymu, který zařídil dvojciferný výsledek - 1:10. Ve 40. minutě jsme opět dobře zakombinovali, Karel utekl po pravé straně, přihrál pod sebe až před šestku MaŠovi, ale ten z 10 metrů přestřelil naprosto prázdnou branku. Poté zahrozila dvakrát Kobra, poprvé zvonila naše tyč, podruhé pálil její útočník z blízka těsně mimo. Ve 44. minutě udržel míč na útočné polovině Peťan, do šestky poslal Šotymu, který "backhendem" překvapil domácí gólmana - 1:11. Další dnešní hattrick. O minutu později vyběhl proti Peťanovi brankář Kobry, míč odkopl však jen ke Karlovi, jenž téměř z půlky poklidil míč tam, kam patřil - 1:12. Ve 47. minutě upaloval Karel do další příležitosti sám, ale lobem těsně přestřelil. Ve 49. minutě MaŠ obral o míč obránce, na tyči našel Urbece, kterému odskočil před prázdnou branku, ten však viděl pohyb gólmana ven, a tak zkusil šajtlí zakončit, bohužel jeho chytrý pokus zastavila tyč.

Sumasumárum: Druhé dnešní utkání jsme rovněž zvládli na jedničku. Soupeř nás sice v úvodu zatlačil, po naší úvodní brance již jsme ale převzali otěže utkání my a dovedli jej až k zaslouženému dvojcifernému výsledku. Dnes tedy naše céčko bylo 100% a drží se tak v první polovině tabulky.