ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Petr Urbánek

přezdívka: Urbec
post: obránce
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2019/20A2. LIGA Východ2101000020000.50
2019/20BDivize E42130030175100.50
2019/20CKrajský přebor221300200100101.00
2019/20D1. třída, skupina B2202000020001.00
2018/19A2. LIGA Východ1446100061745100.29
2018/19APříprava2303000020001.50
2018/19APohár FAČR20550010150000.00
2018/19BDivize E43140030175100.75
Celkem32171431001511648400.53
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.VŠSK Zlín22240010150001.00
2.Partizan104400100100000.00
3.Žabinští Vlci Brno3123000030000.33
4.Jakubčovice22130010150101.00
5.1. FC Květnice Tišnov1202000010002.00
6.FERRAM Opava102200100100000.00
7.Tango Hodonín B120200100100102.00
8.Panama111200100100001.00
9.FFK Kobra Blansko111200100100001.00
10.Arsenal Brno110100100100001.00
11.Amor Vyškov101100100100000.00
12.Hustopeče21010010150000.50
13.Kalábek110100100100101.00
14.Orel Řečkovice110100100100101.00
15.Inter1101000010001.00
16.Celtic1101000010001.00
17.USK Ostrava200000200100000.00
18.Ocel Třinec20000001117000.00
19.Vysoké Mýto1000000010000.00
20.Baník Ostrava100000100100000.00
21.Tango Hodonín1000000010000.00
22.AC Jeseník2000000020000.00
23.FC Kloboučky1000000010000.00
24.Sokol Repromeda Jehnice1000000010000.00

Příští zápasy

sobota 20.6 - 19:10
A vs. Saňaři Sokolnice
sobota 20.6 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
sobota 13.6 - 18:00
B vs. FU Kopřivnice
neděle 14.6 - 10:40
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Poslední zápasy

pátek 6.3 - 20:00
A vs. VŠB-TU Ostrava
neděle 8.3 - 19:00
B vs. Sokol Repromeda Jehnice
sobota 7.3 - 9:00
C vs. 1. FC Květnice Tišnov
sobota 7.3 - 11:00
C vs. BPA
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

červen 2020
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Oblíbené odkazy