Partizan - ASM B 0:6 (0:2)

Okresní přebor Brno-město - sobota 19.2.2022 - Brno - Maloměřice

19.2.2022 - Mates

Úspěšný jarní vstup do odvet potvrdilo béčko ASM i proti Partizanu a i ve třetím zápase proti týmům ze spodní části tabulky si připsalo plný počet bodů s impozantním skóre 21:1.

Partizan držel bezgólový stav dvacet minut, to mezitím přežil několik slušných šancí týmu v bílo-modrém. Pak však ukázali Hany se Šotym jak může být futsal jednoduchý. Přihrávka na střed, kde se náš kanonýr obtočil kolem beka a propálil gólmana. A protože byl Šoty i nadále při chuti tak v poslední minutě prvního poločasu dal uklidňující druhý gól

Jestli měl Partizan nějaké šance na skórování z protiútoků, tak po pauze už se hrálo za stále převahy ASM jen na jednu branku.  Po třech minutách udělal nejlepší hráč zápasu Šotek klíčku na levou nohu, čímž poslal obránce na párek, předložil před prázdnou Karlovi a ten otevřel svůj jarní účet - 3:0. No a proč měnit něco co funguje, za dalších osm minut stejná kombinace a bylo to už o 4 branky. Teď už bylo jen otázkou, jestli dá Šoty hattrick...a co myslíte? Dal. Čepice dolů a vzhledem k tomu, že to byl zároveň jeho 50 gól za B tým, gratulujeme a budeme se těšit na občerstvení do kabiny před příštím zápasem. Když ten střelecký koncert viděl z branky Dominik, nespokojil se s vychytanou nulou a chtěl přispět i nějakým kanadským bodem na druhé straně hřiště. Jednou využil rychlé rozehrávky k přečíslení dopředu a Hany poslal míč do prázdné na konečných 6:0.

Béčko ASM tak nyní drží sérii sedmi zápasů bez porážky, tu teď ale bude hájit proti vedoucím týmům tabulky a favoritům na postup, rezervě Žabinských vlků a Hombres ...