Wodova B - ASM D 2:6 (1:2)

1. třída, skupina B - neděle 24.11.2019 - Brno - Rybnická

24.11.2019 - MaŠ

Naše branky: Jan Kouřil 1:1, Jan Kouřil (Jakub Cajzl) 1:2, Jakub Cajzl (Michal Rybníček) 1:3, Jakub Kolář 1:4, Jan Kouřil (Jakub Cajzl) 2:5, Jakub Cajzl (Jan Kouřil) 2:6

Sestava: Petr Lamač - Michal Rybníček, Jakub Kolář, David Rybníček - Dominik Belák, Jakub Cajzl, Jan Kouřil, Martin Špicl

V neděli, 24. 11. 2019 od 14,00 hod., jsme nastoupili k druhém dnešnímu utkání. Soupeřem nám byla rezerva týmu Wodova.

Od úvodních minut se rozehrál svižnější futsal proti prvnímu zápasu. Hned ve druhém minutě pálil Janoch z úhlu, ale gólman jej vychytal. Z následného rohu rozehrál Kuba Cajzl a Koly třefil jen levou tyč. Po pár minutách Ryba vypíchl míč protihráči a vyslal osamoceného MaŠe, ten mu vracel před branku, ale obránce míč ukopl. Na druhé straně šel na Peťu sám útočník, ale náš brankář včasným výběhem míč zastavil. Ve 12. minutě po rohu soupeře podklouzl Rybka a rána útočníka zaplula přesně k tyči - 1:0. V 15. minutě obral o míč protihráče Janoch a levačkou přesně k tyči vyrovnal - 1:1. O dvě minuty později jsme šli ve 3 na 2, Kuba Cajzl uvolnil vlevo Janocha a ten bodlem prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:2. V poslední minutě jsme při našem rohu ztratili míč, následoval rychlý kontr, ale Petr parádním zákrokem útočníka Wodové vychytal.

Ve 24. minutě zahájili šancí domácí, ale ránu ze šestky skvěle Petr vychytal. O minutu později si dvakrát parádně vyměnili míč Kuba Cajzl s Rybou a první jmenovaný křižnou ranou přesně k tyči zvýšil - 1:3. Ve 28. minutě se postavil k trestnému kopu asi z 8-metrů Koly a s tečí obránce prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:4. O dvě minuty později propadl při bránění Beli a Wodova pohotovou ranou korigovala - 2:4. V téže minutě musel Petr opět zasahovat a zákrok vystřihl opravdu bravůrní. Ve 35. minutě jsme šli do brejku, Kuba Cajzl vysunul doprava Janocha a ten křižnou ranou, jeho patentovanou, pojistil výsledek - 2:5. Za minutu si Janoch u levé lajny přehodil obránce, v šestce se stahovačkou zbavil druhého a servíroval před branku Kubovi Cajzlovi, který neměl problém zasunout - 2:6. Parádní akce. V závěru musel ještě dvakrát zasahovat Peťa, ale byl bezchybný.

Sumasumárum: Druhé utkání bylo živější a my sice prohrávali, ale do poločasu jsme výsledek dokázali otočit. Ve druhém poločasu jsme zvýšili svůj náskok a zkušeným výkonem dovedli zápas zaslouženě do vítězného konce. Hráči utkání - Janoch a Kuba Cajzl.