ASM D - Gloria 1:11 (0:4)

1. třída, skupina B - neděle 8.12.2019 - Brno - Rybnická

9.12.2019 - Mates

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti týmu Gloria, který se před dneškem nacházel na 3. místě tabulky, takže byl jasným favoritem. Gloria se okamžitě ve 2. minutě dostala do vedení 0:1. Ve 4. minutě to již bylo 0:2 ve prospěch soupeře. Bylo vidět, že hrajeme druhý zápas v řadě a počet hráčů na střídání také není takový jaký bychom si představovali. Do poločasu stačil soupeř nastřílet další dvě branky, tak byl poločasový výsledek 0:4. Ihned v první minutě 2. poločasu z první akce soupeř odskočil už na 0:5 a vypadalo to na debakl pro nás. Až za stavu 0:7 jsme se dostali ke slovu i my, když MaŠ vybojoval penaltu, kterou následně i sám proměnil ranou k levé tyči. Vstřelený gól nás na chvíli zvedl a dokázali jsme si vytvořit další slibné šance, které jsme bohužel neproměnili. Golman Peťa v obou zápasech uštědřil několik nepříjemných zákroků na svou osobu, tak jsme se rozhodli dohrát konec zápasu v power-play, která už nic neřešila, naopak jsme nabídli soupeři možnost nastřílet další branky do naší sítě, což samozřejmě neodmítl, a tak konečné skóre vypadá trestuhodně 1:11. Sumasumárum: Ve druhém zápase nám bohužel došly síly a bylo vidět, že soupeř je právem v tabulce na 3. místě. Díky dnešním dvoum prohrám nás v tabulce přeskočily FC Lamy Brno, náš dnešní první soupeř a tým Kampa. My se nacházíme se ziskem 20 bodů na 9. místě tabulky.