2. třída, skupina B - neděle 11.11.2018 - Brno - Srbská

11.11.2018 - MaŠ

Naše branka: Jan Kouřil (Petr Midrla) 1:2

Sestava: Dominik Urbánek - Petr Midrla, Milan Šarík - Jan Jakeš, Jan Kouřil, Jakub Hanák

V neděli, 11. 11. 2018 od 13,10 hod., jsme sehráli poslední podzimní mistrovské utkání na Srbské. Soupeřem nám byl i pozdější podzimní mistr - silný tým Antabus. My jsme se bohužel opět sotva sešli, jelikož někteří z hráčů se na to prostě "vysrali". Díky kluci !!!

Úvod byl poměrně vyrovnaný, ale pak již začal dominovat favorit. Asi v 5. minutě šel Antabus do brejku, první ránu ještě Kotič kryl, ale na dorážku již byl krátký - 0:1. Vzadu jsme začali propadat a hořet jako papír. V 10. minutě šli hosté ve 2 na 1, přihrávku pod sebe ještě útočník chytře podržel a nekompromisní ranou trhal sítě - 0:2. Vzápětí rozehrál trestný kop Peťan na Janocha a náš kapitán výstavní ranou od břevna korigoval - 1:2. Z protiútoku pálil útočník Antabusu do tyče. V 18. minutě jsme zahrávali roh a jak je již naší tradicí, z šance jsme vytvořili příležitost soupeře a ten z protiútoku pálil, Kotič ještě zasáhl, ale na dloubáček dobíhajícího útočníka již byl krátký - 1:3. Korigovat následně mohl po úniku Džany, ale nedal. V poslední minutě nás dominující soupeř definitivně pohřbil další brankou do šatny - 1:4.

V úvodu druhé půle jsme byli lepším týmem, ale pálili jsme vše, co jen šlo. Po Šaryho rohu pálil ze šestky Janoch, ale trefil jen stojícího gólmana. Vzápětí měl dvě obrovské příležitosti po individuálních akcích Džany, ale vždy na něj vyzrál strážce hostující svatyně. Ve 25. minutě pálil z dálky k levé tyči Antabus a Kotič se mohl červenat - 1:5. Opět snížit mohl po průniku Džany, ale tomu nebylo souzeno, z bezprostřední blízkosti pálil těsně vedle pravé tyče. Ve 30. minutě uvolnil Šary opět agilního Džanyho, ale ten prostě dnes neměl den, škoda. Ve 35. minutě nás prozměnu přečíslil Antabus, ale v poslední chvíli vykopl ve skluzu míč Janoch do bezpečí. Na druhé straně pálil do břevna kapitán Janoch, za chvíli prozměnu Džany opět nedal velkou šanci, a tak bylo definitivně po zápase. Antabus měl opět závěr ve své režii, v šanci ve 3 na osamoceného Kotiče nezvaváhal a podobnou šanci proměnil i v poslední minutě zápasu - 1:7.

Sumasumárum: Asi buďme rádi, že nás dnes v poli bylo alespoň 5. Do jarní části je tak o čem přemýšlet, budeme muset některé věci změnit a asi se i zamyslet, které hráče nominovat a které nikoliv. Soupeř byl samozřejmě lepší a čekali jsme, že jej maximálně asi jen hodně potrápíme. Bohužel, nekonalo se. Každopádně vzhledem k různému skládání sestav v průběhu podzimu můžeme být asi prozatím s 5. podzimním místem spokojeni. Hezké Vánoce pánové.