ASM D - R. I. P. B 7:3 (1:1)

2. třída, skupina B - neděle 2.6.2019 - Brno - Řečkovice

2.6.2019 - MaŠ

Naše branky: Jakub Kolář 1:0, Jakub Kolář (Lukáš Skoumal) 2:1, Martin Špicl (Lukáš Skoumal) 3:1, Martin Špicl (Dominik Belák) 4:1, Lukáš Skoumal (Dominik Belák) 5:1, Martin Špicl 6:2, Jakub Kolář (Lukáš Skoumal) 7:2

Sestava: Adam Tylč (Jakub Hanák) - Lukáš Skoumal, Jakub Kolář - Jan Kouřil, Dominik Belák, Martin Špicl

ČK: Adam Tylč

V neděli, 2. 6. 2019 od 11,30 hod., jsme sehráli druhé dnešní utkání proti rezervě týmu R. I. P. Měli jsme dobré rozpoložení, proto jsme chtěli jen jedno - vyhrát.

A úvod byl podobný dnešnímu prvnímu utkání. Ve 3. minutě vypíchl  obránci míč Kuba Kolář a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:0. Stejný hráč mohl po narážečce s MaŠem zvýšit, ale jen o kousek na míč nedošáhl. O pár okamžiků později Kuba Kolář uvolnil Janocha, ten si položil i brankáře, ale nakonec z toho byl pozdě roh. Násedně měl první velkou šanci náš soupeř, ale Adam parádním zákrokem držel naše vedení. Další branka vysela ve vzduchu, MaŠ si obhodil obránce a servíroval na zadní tyč Hanymu, který neskutečně do prázdné míč nedal, resp. smolně se s ním nastřelil. A tak přišel trest. R. I. P. provedli protiútok, první ránu Adam vyrazil, ale druhý pokus blokoval těsně mimo pokutového území - následovala červená karta !. Trestný kop vykopl náhradní brankář Hany a bránili jsme oslabení, ale 20 vteřin před jeho vypršení jsme bohužel dostali smolnou branku o levou tyč - 1:1.

Ve 22. minutě jsme propadli a útočník soupeře byl sám před Hanym, naštěstí minul branku. Poté pálil dělovkou Kuba Kolář, míč se odrazil od levé tyči do pravé, poté od zad brankáře a jen tak tak, že neskončil v síti, kde jsme si jej všichni přáli. Ve 24. minutě skvěle zakombinovali Kuba Kolář se Skoumym, druhý jmenovaný zareagoval na náběh prvního doleva a Kuba s přehledem dostal naše barvy do vedení - 2:1. Za minutu opět při naší akci servíroval Skoumy, tentokráte na tyč pravou, kam sběhl MaŠ a lehkou tečí zvyšoval - 3:1. Ve 30. minutě vybojoval míč Beli, přihrál jej do středu MaŠovi, ten jej chvíli podržel a poté dělovkou prostřelil všechny obranné složky - 4:1. Ve 32. minutě si zase parádně zakombinovali Skoumy s Belim, první jmenovaný jej prvotně vysunul doprava, Beli poté servíroval zpět a Skoumy neměl problém skórovat - 5:1. Ihned z rozehrávky nás ale zaskočil soupeř a lehce jsme mu umožnili korigoval, špatně rozehrál Hany a branka byla na světě - 5:2. O minutu později si narazili dobře míč v šestce soupeře Skoumy s MaŠem, toho vychytal brankář, ale míč se začal odražet od obránců a nakonec byl nejpohotovější MaŠ, který s přehledem zasunul - 6:2. Ve 36. minutě opět parádně vysunul Skoumy Kubu Koláře a ten zapečetil svůj dnešní hattrick - 7:2. V poslední minutě se nakonec dočkal ještě jednou supeř. Dlouhý nákop za naši obranu zpracoval jejich útočník, otočil se a pohodlně k tyči korigoval - 7:3.

Sumasumárum: I ve druhém utkání jsme byli lepším týmem, jen jsme ne a ne přidat více branek. Bohužel nás přibrzdila červená karta Adama a vyrovnání hostí. Ve druhé půli jsme ale do vedení přeci jen šli a s přehledem po důrazech přidávali další góly. I dnes tedy bereme všechny body, což je super.