Debakl - ASM D 6:2 (3:2)

1. třída, skupina B - neděle 22.9.2019 - Brno - Rybnická

24.9.2019 - Mates

Sestava ve druhém zápase nebyla stejná jako v prvním, protože se na konci prvního zápasu zranil Hany, a tak jsme do druhého zápasu nastupovali pouze se šesti hráči do pole. Ve 2. minutě Hoffi přihrával z levé strany doprava před bránu na Mácu, ale přihrávka byla na paty, a tak ju Máca podběhl. Ve 3. minutě si role oba hráči prohodili, Máca naservíroval přihrávku na Hoffiho, který otevřel skóre zápasu, vedeme 0:1. V 6. minutě poprvé zahrozil i soupeř, ale jeho střela z pravé strany mířila naštěstí mimo. V 7. minutě přišla další střela soupeře, Pekki nemusel zasahovat, protože střela mířila jen do pravé tyče. Soupeř nás začal přehrávat, nestačili jsme dostupovat k hráčům, a tak nás Pekki několikrát podržel slepenými zákroky. V 8. minutě soupeř zahrával přímý kop z nebezpečné pozice. Musel si ho ale zopakovat, protože Pekki uviděl žlutou kartu za přílišné vyběhnutí proti míči. Z druhého pokusu už ale soupeř srovnává, když si nástřel nešťastně sráží do vlastní brány hlavou Šebesta, 1:1. V 11. minutě soupeř otáčí skóre krásnou střelou do levé šibenice, Pekki byl bez šance, 2:1. Ve 12. minutě rychle srovnáváme, když Kuba posunul míč na Mácu, který běžel sám na golmana, kterého prostřelil přízemní ranou, 2:2. Ve 14. minutě opět zahrozil soupeř, když jeho střela mířila prozměnu do levé tyčky. V 16. minutě jsme krásně zakombinovali po ose Marťas, Máca, Hoffi, ale posledně jmenovaný bohužel poslal nepřesnou finální přihrávku a míč skončil v autu. V 18. minutě se soupeř opět ujímá vedení, když prostřelil Pekkiho z levé strany křížnou ranou k tyči, 3:2 což je konečné skóre prvního poločasu. Ve 22. minutě Janoch vyzkoušel pozornost golmana, který jeho střelu z levé strany vyrazil na roh. Ve 24. minutě střílel Marťas, ale jeho střela byla zblokovaná na roh, ze kterého jsme nebyli nebezpeční. Ve 26. minutě Hoffi rozehrál roh na Kubu, který jemnou tečí neumístil míč mezi tři tyče. Ve 27. minutě Máca rozehrával přímák z podobné pozice jak soupeř v prvním poločase, ale jeho přízemní střelu golman kryje. Ve 30. minutě najivní bránění musel hasit až Pekki svým zákrokem. Ve 31. minutě Janoch neubránil soupeřova útočníka, ten udělal kliku Pekkimu a z úhlu trefil odkrytou branku, 4:2. Ve 33. minutě jsme si vzali oddechový čas a plánovali jsme powerplay. Ve 36. minutě vystřelil volný Máca pod břevno, ale golman jeho pokus vytěsnil na roh. Ve stejné minutě se dostal k míči soupeř a střelou přes půlku hřiště do odkryté branky si pojišťuje vedení, 5:2. Ve 39. minutě soupeř uzavřel skóre na 6:2, když nás rozebral a Máca, který hrál místo Pekkiho v brance už nestačil zabránil gólu.