1. juniorská liga U17 - neděle 9.12.2018 - Tišnov - hala SSK

9.12.2018 - MaŠ

Naše branky: Alexandr Rek 1:1, Jiří Urbánek 2:3

Sestava: Martin Zůbek, Petr Lamač - Adam Borkovec, Michal Antonů, Thanh Tung Anh Nquyen, Martin Pilný, Alexander Rek, Patrik Špicl, Jiří Urbánek

V neděli, 9. 12. 2018 od 15,40 hod., nastoupili naši U17 v posledním dnešním utkání proti svým vrstevníkům z Jeseníku.

Úvod patřil soupeři a ten se také rychle ujal vedení. My jsme pálili ze všech možných pozic, měli obrovské množství šancí, ale gólman ze severu Moravy byl přímo nepřekonatelný. Po velkém tlaku v závěru první půle se nám přeci jen po ráně Alexe Reka pořařilo srovnat - 1:1.

Bohužel po několika minutách druhého dějství nám Jeseník uskočil o dvě branky a to se nám již těžko dohánělo. Hořeli jsme na skvělém brankáři soupeře, ale kapitán Jirka Urbánek nám tři minuty před koncem přeci jen vykřesal jiskřičku naděje na vyrovnání. Bohužel, to se nakonec nepovedlo.