Česká Lípa - ASM U17 6:11 (1:6)

1. juniorská liga U17 - neděle 25.11.2018 - Jeseník

25.11.2018 - MaŠ

Naše branky: Jiří Humpolec (Jiří Urbánek) 0:1, Martin Pilný (Martin Zůbek) 0:2, Patrik Špicl (Martin Pilný) 0:3, Adam Borkovec (Thanh Tung Ahn Nguyen) 0:4, Martin Pilný (Jiří Humpolec) 1:5, Thanh Tung Ahn Nguyen (Martin Pilný) 1:6, Martin Pilný 1:7, Jiří Humpolec (Patrik Špicl) 1:8, Thanh Tung Ahn Nguyen (Jiří Urbánek) 3:9, Jiří Urbánek (Martin Pilný) 3:10, Thanh Tung Ahn Nguyen 4:11

Sestava: Martin Zůbek - Thanh Tung Ahn Nguyen, Martin Pilný, Jiří Urbánek, Patrik Špicl, Jiří Humpolec, Adam Borkovec

Dalším soupeřem našich "mladých" byla Česká Lípa. Soupeř nastoupil pouze se 4 hráči v poli a my jsme si chtěli spravit reputaci po debaklu z prvního dnešního utkání. Chvíli se hrálo vyrovnaně nahoru dolů, ale následně jsme již začali soupeře tlačit a přehrávat. Rychle jsme vsítili 3 branky po dobrých kombinacích a bylo prakticky rozhodnuto. Do poločasu jsme nakonec skórovali ještě stejnou porci branek a jednou, po velké chybě, jsme i inkasovali. V poločase jsme tedy vedli vysoko 6:1.

Ve druhé půli jsme zvýšili svůj náskok, ale poté se již zodpovědnost našeho týmu vytratila. Každý chtěl dávat góly, začalo se sólovat a soupeř lacině korigoval. Nakonec jsme ale utkání dovedli do vítězného konce po výsledku - 11:6.

Sumasumárum: V utkání s Českou Lípou jsme byli lepším týmem, po zásluze jsme dokázali vysoko zvítězit a získat tak do tabulky první 3 body. Škoda jen velkých chyb a následných laciných obdržených branek.