Hombres - San Marino A 3:4 (0:1)

9.6.2012 - MaŠ
Naše branky: Martin Plachký 0:1, Petr Doubravský (Martin Špicl) 1:2, Jan Maňásek (Pavel Křivý) 3:3, Michal Kroupa (Jan Maňásek) 3:4 Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Michal Kroupa, Martin Plachký - Pavel Křivý, Jan Maňásek, Václav Burian, Martin Špicl ŽK: Pavel Křivý A V sobotu, 9. 6. 2012 od 9,00 hod., jsme odehráli svoje poslední utkání na našem domácím trávníku na Kamínkách (poslední dvojkolo se hraje na Svážné). Komplikací bylo, že chybělo hned 5 hráčů, i přesto jsme šli do utkání s odhodláním o našem postupu rozhodnout už dnes. Hombres jsou mladí a běhaví kluci, věděli jsme, že jsou i hodně nebezpeční, přesto jsme se nikam nechtěli honit a výsledek si pohlídat, tak se nakonec i podařilo. Aktivita se již od počátku přesunula především na naše kopačky a už v první minutě vyslal lobem za obranu MaŠe Kumar, ale první jmenovaný v tísni nastřelil pouze brankáře. Po pár minutách sebral míč obránci Plachta, utekl po pravé straně a křižnou ránou přesně k tyči otevřel skóre - 0:1. Za pár minut měl Plachta podobnou příležitost, když jej narážečkou vysunul Kumar, ale první jmenovaný ještě hledal na zadní tyči Kumara, ten se ale přesunout nestačil. Asi v polovině poločasu vystřihl parádní zákrok po trestném kopu soupeře Turan a míč mířící do pravého horního růžku vyrazil na roh. Těsně před koncem poločasu, ve kterém jsme drželi míč my vyslal kapitán MaŠ do uličky Duba, ale ten sám proti brankáři soupeře neproměnil. Druhý poločas začal pro nás studenou sprchou, tedy kromě toho, že během něj lilo jako z konve. Nákop soupeře odvrátil hlavou Plachta přesně na prsa protihráče a ten pohotově k tyči propálil vše, co mu stálo v cestě - 1:1. Zanedlouho rozehrál rychle a vtipně do uličky aut na Duba MaŠ, Dub trefil brankáře, ten míč vyrazil a Dub do prázdné branky dostal opět naše barvy do vedení - 1:2. Poté rozehráli secvičenou akci Dub a MaŠ, druhý jmenovaný nastřeloval míč z první na zadní tyč, tam tečoval Kumar, ale brankář konečky prstů vytěsnil na roh. Do podobné situace vyslal Kumara lobem opět MaŠ, ale tentokráte Kumar trefil levou tyč. Poté se podařil soupeři rychlý kontr a na následný pas nedosáhl ani Míša ani Buldog a útočník Hombres střelou mezi nohama nedal Turanovi šanci - 2:2. Po chvíli jsme přestali hrát, jelikož vypadalo, že míč již byl v zámezí a Hombres nás potrestali opět po rychlých narážečkách a opět střele mezi nohama Turana - 3:2. Přidali jsme na aktivitě a do soupeře jsme se opět zakousli. Plachta vyslal MaŠe po levé straně, ten si obhodil obránce a jeho přesnou ránu k tyči bohužel zablokoval obránce. Následný průnik Plachty se štěstím vytěsnil brankář soupeře na roh. Poté pokryl míč skvěle Pól, dal pod sebe na Buldoga a ten přesnou ránou k tyči vyrovnal - 3:3. Za chvíli mohl stejný hráč dostat náš tým do vedení, když si sběhl na rohový kop MaŠe, jeho střelu bohužel zastavila tyč. Poté hledal v dalším rohu MaŠ Duba na zadní tyči, ale gólman Hombres mu míč vyškrábl. Asi 5 minut před koncem přiťukl Buldog míč Míšovi, ten se zkušeně podíval a střelou z poloviny hřiště se trefil přesně k tyči - 3:4. Závěr jsme si pohládali, i když se soupeř dostal ještě do jedné obrovské příležitosti, ale Turan se tentokráte vytáhl a míč skvěle vyrazil. Sumasumárum: Vzhledem k sestavě jsme se rozhodli sehrát vyčkávací futsal oproti našemu tradičnímu rychlému kombinačnímu. Nechtěli jsme zbytečně soupeře pouštět do brejků, chybovat a pak dotahovat. Utkání se sehrálo v kvalitním rytmu a celé mužstvo jej odmakalo od začátku do konce. Tyto 3 body nám zajistily postup do vyšší soutěže. Příští týden to pořádně oslavíme. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ PO 28. KOLE (9.6.2012)