ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Philip Leasure

přezdívka: Philip
post: útočník
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2019/20A2. LIGA Východ36170010233012.00
2019/20APříprava236900200100001.50
2018/19A2. LIGA Východ76172020529000.86
2018/19APohár FAČR22240010150001.00
2018/19APříprava22130010150001.00
2018/19BDivize E23360010150011.50
2018/19D2. třída, skupina B100000100100000.00
Celkem1922143620901047021.16
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.1. FC Květnice Tišnov125700100100002.00
2.Nasan133600100100013.00
3.VŠSK Zlín2404100020012.00
4.STŽ Brno122400100100002.00
5.Tango Hodonín B1213000010002.00
6.Baník Ostrava1202000010002.00
7.Tango Hodonín1202100010002.00
8.Saňaři120200100100002.00
9.Panama111200100100001.00
10.USK Ostrava110100100100001.00
11.Jakubčovice101100100100000.00
12.Hustopeče1011000010000.00
13.FERRAM Opava110100100100001.00
14.Žabinští Vlci Brno1000000010000.00
15.Ocel Třinec1000000010000.00
16.Vysoké Mýto1000000010000.00
17.FC Kloboučky1000000010000.00
18.Deportivo100000100100000.00

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Oblíbené odkazy