ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Philip Leasure

přezdívka: Philip
post: útočník
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2019/20A2. LIGA Východ36170010233012.00
2019/20APříprava236900200100001.50
2018/19A2. LIGA Východ76172020529000.86
2018/19APohár FAČR22240010150001.00
2018/19APříprava22130010150001.00
2018/19BDivize E23360010150011.50
2018/19D2. třída, skupina B100000100100000.00
Celkem1922143620901047021.16
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.1. FC Květnice Tišnov125700100100002.00
2.Nasan133600100100013.00
3.VŠSK Zlín2404100020012.00
4.STŽ Brno122400100100002.00
5.Tango Hodonín B1213000010002.00
6.Baník Ostrava1202000010002.00
7.Tango Hodonín1202100010002.00
8.Saňaři120200100100002.00
9.Panama111200100100001.00
10.USK Ostrava110100100100001.00
11.Jakubčovice101100100100000.00
12.Hustopeče1011000010000.00
13.FERRAM Opava110100100100001.00
14.Žabinští Vlci Brno1000000010000.00
15.Ocel Třinec1000000010000.00
16.Vysoké Mýto1000000010000.00
17.FC Kloboučky1000000010000.00
18.Deportivo100000100100000.00

Příští zápasy

pátek 18.10 - 20:00
A vs. Jakubčovice
sobota 19.10 - 20:00
B vs. Arsenal Brno
neděle 27.10 - 9:00
C vs. AC Napoleon Prace
neděle 27.10 - 10:00
C vs. Hombres
neděle 20.10 - 12:20
D vs. Inter
neděle 20.10 - 13:10
D vs. Celtic

Poslední zápasy

pátek 11.10 - 20:00
A vs. FERRAM Opava
sobota 12.10 - 21:00
B vs. Panama
sobota 5.10 - 9:00
C vs. Amor Kloboučky Vyškov B
sobota 5.10 - 11:00
C vs. FK Inexis Bučovice
neděle 6.10 - 12:20
D vs. Accros
neděle 6.10 - 13:10
D vs. Gepard

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

říjen 2019
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Oblíbené odkazy