ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Statistiky týmu D - sezona 2019/2020

1. třída, skupina B

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Jan Kouřil10104140062267021.00
Jakub Kolář873100032346010.88
Jakub Cajzl1037102150550100.30
Martin Špicl84481031442100.50
Jakub Hanák113471052452000.27
Michal Rybníček83470041354000.38
Dominik Belák92350041448000.22
Aleš Hambálek231400200100001.50
Filip Hoffmann42130030175000.50
Jiři Šebesta52130010420100.40
Petr Urbánek2202000020001.00
Petr Midrla211200200100000.50
Martin Midrla60221021339000.00
Tomáš Motyčka3101000030000.33
David Rybníček60000020433000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Petr Lamač100110032537%0333.30
Zdeněk Pekárek50000030260%1153.00

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Jan Kouřil10104140062267021.00
Jakub Kolář873100032346010.88
Jakub Cajzl1037102150550100.30
Martin Špicl84481031442100.50
Jakub Hanák113471052452000.27
Michal Rybníček83470041354000.38
Dominik Belák92350041448000.22
Aleš Hambálek231400200100001.50
Filip Hoffmann42130030175000.50
Jiři Šebesta52130010420100.40
Petr Urbánek2202000020001.00
Petr Midrla211200200100000.50
Martin Midrla60221021339000.00
Tomáš Motyčka3101000030000.33
David Rybníček60000020433000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Petr Lamač100110032537%0333.30
Zdeněk Pekárek50000030260%1153.00

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Dnes 20:00
B vs. Technika Brno | Tišnov - hala SSK

Oblíbené odkazy