ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Statistiky týmu D - sezona 2019/2020

1. třída, skupina B

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Jan Kouřil873100052171010.88
Jakub Kolář45380022067011.25
Jakub Hanák93471052263000.33
Michal Rybníček63360031256000.50
Jakub Cajzl71562140357000.14
Dominik Belák62350031256000.33
Martin Špicl42351021158100.50
Aleš Hambálek231400200100001.50
Filip Hoffmann42130030175000.50
Jiři Šebesta42130010325100.50
Petr Urbánek2202000020001.00
Petr Midrla211200200100000.50
Martin Midrla40221021158000.00
David Rybníček30000010233000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Petr Lamač60110022244%0152.50
Zdeněk Pekárek40000030175%192.25

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Jan Kouřil873100052171010.88
Jakub Kolář45380022067011.25
Jakub Hanák93471052263000.33
Michal Rybníček63360031256000.50
Jakub Cajzl71562140357000.14
Dominik Belák62350031256000.33
Martin Špicl42351021158100.50
Aleš Hambálek231400200100001.50
Filip Hoffmann42130030175000.50
Jiři Šebesta42130010325100.50
Petr Urbánek2202000020001.00
Petr Midrla211200200100000.50
Martin Midrla40221021158000.00
David Rybníček30000010233000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Petr Lamač60110022244%0152.50
Zdeněk Pekárek40000030175%192.25

Příští zápasy

pátek 22.11 - 20:00
A vs. Baník Ostrava
sobota 23.11 - 20:00
B vs. Kalábek
sobota 7.12 - 17:00
C vs. BPA
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Hráčské milníky

TýmDosažený milník
ASMTomáš Krejčíř1. gól za mužstvo

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy