ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Tabulka týmu U17

TýmZVRPSkóreBody(Prav)
1.SK SLAVIA Praha141301 95: 1539 ( 21)
2.EP Chrudim141121 71: 3435 ( 20)
3.Tango Hodonín141022 72: 3232 ( 8)
4.Helas Brno14932 53: 2230 ( 9)
5.Baník Chomutov14905 62: 3827 ( 0)
6.FT ZS Liberec14824 74: 3726 ( 11)
7.Olympik Mělník14716 53: 6322 ( -2)
8.Interobal Plzeň14536 35: 3818 ( -3)
9.Vysoké Mýto14518 41: 4216 ( -2)
10.AC SPARTA Praha14428 24: 3914 ( -7)
11.AC Jeseník14419 24: 4313 (-14)
12.Rapid Ústí n.L.143110 27: 5310 (-14)
13.Svarog Teplice143011 27: 749 ( -9)
14.ASM D.Loučky143011 37: 929 (-15)
15.Démoni Č.Lípa142012 38:1116 (-12)

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
R1A0701Tango HodonínVysoké Mýto5:1 (3:0)150
Branky: Čech Vojtěch 4, Svoboda Richard - Vojtíšek Marek
R1A0702Helas BrnoEP Chrudim2:2 (1:1)150
Branky: Pilo Radek 2 - Formáček Tomáš, Málek Matyáš
R1A0703Helas BrnoVysoké Mýto4:1 (1:0)150
Branky: Kamenský Vojtěch 2, Lukšija Tarik, Stambolidis Janis - Kubatka David
R1A0704Tango HodonínEP Chrudim5:5 (4:4)120
Branky: Čech Vojtěch 2, Lamáček Patrik 2, Svoboda Richard - Svěrák Daniel 2, Balog Dominik 2, Formáček Tomáš; ŽK: Nechvátal Michal, Polách Ondra - Málek Matyáš, Jákl Radek
R1A0705SK SLAVIA PrahaASM D.Loučky9:0 (4:0)30
Branky: Plíšek Svatopluk 2, Škobis Jakub 2, Pytlíček Martin 2, Sita Zdeněk, Trojan Jan, Velička Jiří
R1A0706AC SPARTA PrahaAC Jeseník3:3 (1:1)22
Branky: Pfeifer Martin, Svoboda Petr, Nachtigal Ladislav - Kmínek Patrik, Sekanina Petr, Bouchal Jan; ŽK: Plecitý Pavel, Hora Martin, Kuchta Tomáš- 0
R1A0707AC SPARTA PrahaASM D.Loučky3:1 (0:0)30
Branky: Pfeifer Martin, Svoboda Petr, Nachtigal Ladislav - Pilný Martin; ŽK: 0 - Bělák Martin
R1A0708SK SLAVIA PrahaAC Jeseník7:0 (3:0)50
Branky: Trojan Jan 2, Trajhan Jáchym, Havlíček Tomáš, Škobis Jakub, Pytlíček Martin, Velička Jiří
R1A0709FT ZS LiberecOlympik Mělník10:3 (6:3)40
Branky: Černický Radim 3, Janouš Kamil 2, Knobloch Adam 2, Firman Lukáš, Devátý Michal, Samek Jakub - Bursa David, Kvída Radek, Ježek Jaromír; ŽK: 0 - Ježek Jaromír
R1A0710Démoni Č.LípaInterobal Plzeň6:5 (2:3)40
Branky: Zvěřina Filip 2, Horčička Vítězslav 2, Ješeta Jiří, Křeš Jan - Tětek Jakub, Plzák Patrik, Maur Matěj, Rybař Matěj, Adlt Josef; ŽK: Horčička Vítězslav- 0
R1A0711Démoni Č.LípaOlympik Mělník12:0 (5:0)40
Branky: Zvěřina Filip 3, Horčička Vítězslav 3, Zounek Filip 2, Vik Daniel 2, Gurra Joshua, Pajkrt Dennis; ŽK: Zvěřina Filip - Kubáč Martin
R1A0712FT ZS LiberecInterobal Plzeň6:1 (2:1)45
Branky: Pokorný Pavel 2, Kaiser Matyáš, Jelínek David, Janouš Kamil, Knobloch Adam - Tětek Jakub; ŽK: Pokorný Pavel - Rybař Matěj
R1A0713Svarog TepliceRapid Ústí n.L.5:4 (3:2)
R1A0714Svarog TepliceBaník Chomutov3:6 (1:4)
Branky: Kasjan Jaroslav, Miko Patrik, Chromý Samuel - Zrebňák David 3, Loukota Tomáš 2, Gedeon Filip; ŽK: Lavička Mario- 0

Příští zápasy

neděle 2.6 - 9:50
D vs. Orel Řečkovice
neděle 2.6 - 11:30
D vs. R. I. P. B

Poslední zápasy

pátek 29.3 - 20:00
A vs. AC Jeseník
neděle 17.3 - 19:00
B vs. Brikety-pelety Štěpán Vyškov
sobota 16.3 - 10:00
C vs. BPA
sobota 16.3 - 11:00
C vs. Gladiators B
neděle 19.5 - 12:20
D vs. ProBrno
neděle 19.5 - 14:00
D vs. West Žab B
sobota 2.2 - 9:00
U17 vs. Slavia Praha
sobota 2.2 - 12:20
U17 vs. Sparta Praha
sobota 2.2 - 10:40
U19 vs. Slavia Praha
sobota 2.2 - 14:00
U19 vs. Sparta Praha

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Pavel Caudr
Obec Dolní Loučky
David Králík

Hráčské milníky

TýmDosažený milník
DMartin Špicl20 gólů v sezoně

Kalendář

květen 2019
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Oblíbené odkazy