VE 4. ROČNÍKU PT CUPU 2011 JSME SKONČILI VE ČTVRTFINÁLE

17.12.2011 - MaŠ

Skupina A:

SAN MARINO - Svěžest Žďárec 1:0 - branka Krištofinho (Jura)

V tomto utkání jsme měli mírně navrch a rozhodující akci asi v polovině utkání založil Jura, jenž vysunul Krištofinha, ten si ještě obešel obránce a do protipohybu brankáře rozhodl utkání.

SAN MARINO - Kempes team 1:1 - branka Dub (MaŠ)

V tomto utkání jsme byli lepším týmem a již po pár minutách parádně vysunul křižným pasem na zadní tyč MaŠ Duba a ten neměl problém zakončit. Bohužel za pár minut soupeř po vydařené akci dokázal vyrovnat a tento stav vydržel až do závěrečného hvizdu.

SAN MARINO - Papíroví kapesníčci 1:1 - branka Nidal Oriedi (Krištofinho)

Opět velmi vyrovnané utkání ve kterém jsme se ujali vedení po dobře rozehraném autu Krištofinha na Nidala Oriediho, jenž technickou střelou k tyči otevřel skóre. Mohli jsme ještě najaké branky přidat, ale nezadařilo. Naopak soupeř asi 2 minuty před koncem vypálil z dálky bodlem, Turan bohužel míč neviděl a ten mu prošel mezi nohama do branky. Opět jsme tedy brali remízu.

SAN MARINO - FC Malhostovice 2:1 - branky Krištofinho (Jura), Jura (Krištofinho)

V tomto utkání nám stačila pouze remíza, ale v případě porážky jsme jeli domů. Utkání jsme začali takticky dobře, ale asi v jeho polovině se soupeř dostal po vydařeném pasu za obranu a následné střele do prázdné branky do vedení. Naštěstí jsme byli trpěliví a po rychlém protiútoku v podání Jury, jenž ještě přihrál Krištofinhovi jsme šli do vedení. Druhý jmenovaný nemohl prázdnou branku minout. Za pár minut přihrál Krištofinho Jurovi a ten krásnou střelou dostal náš tým do vedení. Těsně před koncem ještě mohl pečetit po přihrávce Plachty Nidal Oriedi, ale prázdnou svatyni minul. Tým Papírových kapesníčků svůj poslední souboj s Kempes teamem prohrál, takže do čtvrtfinále jsme šli z první pozice.

Čtvrtfinále:

SAN MARINO - FSpS MU Brno 0:3

Se silným soupeřem jsme vstoupili do utkání aktivně, ale před branku soupeře jsme se nedostávali. Naopak asi v polovině utkání jsme udělali chybu v podobě druhé malé domů brankáři a soupeř své výhody nepřímého kopu využil. Zanedlouho po rychlé akci následné ráně z úhlu nám soupeř uskočil na rozdíl dvou branek. Při závěrečné power-play jsme obdrželi ještě jednu branku a bylo po zápase. Zaslouženě jsme tak tedy vypadli s pozdějším celkovým vítězem turnaje.