San Marino A - Gladiators 4:1 (0:0)

14.1.2012 - MaŠ
Naše branky: Martin Mašek (Michal Kroupa) 1:0, Martin Špicl (Jan Mašek) 2:0, Václav Burian 3:0, Václav Burian (Pavel Křivý) 4:0 Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Martin Plachký, Jan Mašek, Michal Kroupa, Jan Maňásek - Martin Špicl, Martin Mašek, Pavel Křivý, Dominik Martinek, Václav Burian ŽK: Martin Špicl V sobotu, 14. 1. 2012 od 10,30 hod., jsme nastoupili k dalšímu, již 4. kolu turnaje KAJOT OPEN. Soupeřem nám byl velmi známý tým hrající OP Brno - město - Glads, tedy Gladiators. Věděli jsme, že tento tým bude velmi trvdým oříškem, přesto jsme však nechtěli odevzdat svoji kůži a čest lacino. A ejhle, od prvních minut jsme rozehráli velmi kvalitní partii a troufám si tvrdit, že ve všech pasážích utkání jsme byli poměrně jasně lepším týmem. Ihned v úvodu se tvrdě opřel do míče Gheda, ale jeho projektyl mířící do pravého horního růžku branky fantasticky kryl gólman Glads. Naproti tomu měl soupeř rovněž velkou příležitost, ale tvrdou ránu srážel skvěle na roh vlastním tělem Kumar. Další ránu z dálky skvěle vyrazil Turan a následně uklidil míč do bezpečí Plachta. I nadále jsme byli aktivnějšími, ale chytře a vyspěle hrající soupeř vyčkával na naše chyby ve svém obranném pásmu. Několikrát se ještě snažil před branku nastřelovat nebezpečně míče Kumar, ale brankář Glads byl dnes opravdu velmi pozorný. V prvním dějství tedy branka nepadla. Ihned v úvodu druhé půle vybojoval míč Plachta, přihrál Pólovi, ten mu ještě vracel, ale Plachta v jasné příležitosti nastřelil jen brankáře soupeře. Po chvíli přerušil rozehrávku soupeře MaŠ, postupoval na branku Glads a poté nečekaně míč přiťukl pod sebe na Ghedu, ten pálil jen těsně nad branku. Za chvilku jsme se ale mohli radovat. Míša sebral míč protihráči, přihrál Mařovi, ten přihrál zpět na Míšu, jenž servíroval před branku opět Mařovi. Mařa svoji příležitost využil 100% a doslova míč "prorval" do branky soupeře - 1:0. Po chvíli v další naší šanci postupoval Gheda, vypálil, ale obránce míč zblokoval, u toho byl nejrychleji MaŠ a tvrdou ránou prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:0. Prakticky ihned z dalšího útoku nastřelil v jasné příležitosti jen brankáře opět MaŠ, když mu hezky servíroval Nidal Oriedi. O pár minut později zaběhl po pravé straně Gheda, přihrál zpět Nidalu Oriedimu a ten patičkou přiťukl ještě na MaŠe, ten si míč rychle posunul a bodlem vypálil, brankář Glads však opět vystřihl fantastický zákrok a míč vyrazil. Poté však začaly chvíle Kumara. Nejdříve dobře vystihl zpětnou přihrávku soupeře, obešel si obránce, položil brankáře a v prázdné brance ještě mazácky obhodil dalšího obránce - 3:0. Poté šel soupeř do power-play, ale hned v jejím počátku přerušil jejich rozehrávku Pól, přihrál Kumarovi a ten namísto střely do prázdné branky ještě obešel obránce a poté doklepl, paráda - 4:0. Glads pokračovali ve hře bez brankáře a další trest mohl přijít ihned vzápětí. Míša získal míč a krásným 30-ti metrovým pasem našel na levé tyči hlavu Nidala Oriediho, ten však netrefil. Stejně tak dopadla střela do prázdné svatyně v podání Maři. Teprve v poslední minutě zahrozil soupeř, ale po kombinační akci netrefil odkrytou branku. V poslední minutě se Glads dočkali alespoň čestného úspěchu a po rychlých narážečkách doklepával do prázdné branky jejich útočník - 4:1. To bylo z utkání vše. Sumasumárum: Naprosto skvěle zvládnuté utkání a jednoznačně nejkvalitnější z naší strany v letošním ročníku KAJOT OPEN. Celý tým podal kvalitní a zodpovědný výkon a zaslouženě tak vezeme cenný skalp velmi kvalitního soupeře hrajícího o 2 třídy výše. Všem děkuji a chválím. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ Tabulka sk.A po 2.kolech: 1. Amira 4 4 0 0 14:5 12 2. San Marino 4 3 1 0 11:3 10 3. Madrid 4 3 0 1 16:8 9 4. R.I.P. 4 2 1 1 9:5 7 5. Arménská 4 2 0 2 11:8 6 6. Gladiators 4 1 1 2 9:8 4 7. Riders 4 0 2 2 6:13 2 8. Parodia 4 0 1 3 6:15 1 9. Bolest 4 0 0 4 1:18 0