TURNAJ NADĚJÍ 2012 - SKUPINA C

25.3.2012 - MaŠ

V neděli, 25. 3. 2012 od 8,50 hod., jsme vstoupili do základní části TURNAJE NADĚJÍ 2012. Základní Skupinu C jsme zvládli s přehledem a bez ztráty bodu postupujeme do další fáze turnaje, která se hraje příští neděli. Problémem bude, že se hraje součinně s velkým fotbalem, takže je třeba, aby ostatní "nefotbalisté" automaticky jeli bojovat o mety nejvyšší. (Krištofinho, Jura, Buldog, Pól, Nidal Oriedi, MaŠ a Dub - pokud pojede ještě někdo, bude to super)

O postup ze skupiny se zasloužili - Kumar - Dub, Míša, Jura, Gheda, Buldog, Plachta - Nidal Oriedi, Krištofinho, Pól, MaŠ

Skupina C:

Carpe Diem - SAN MARINO 0:3 (0:1)

branky: Jura (Nidal Oriedi) 0:1, Nidal Oriedi (Gheda) 0:2, Plachta (Nidal Oriedi) 0:3

V úvodním duelu naší skupiny nás čekal nevyzpytatelný tým - Carpe Diem hrající 3. třídu brněnských soutěží. Ihned od úvodních minut jsme jasně ovládali celé hřiště a tvořili si jednu šanci za druhou, bohužel se nám nedařila koncovka. Po několika minutách však perfektně křižně na zadní tyči našel Nidal Oriedi Juru a ten nadvakrát překonal brankáře soupeře poprvé - 0:1. Ve druhém poločasu jsme ještě více zvýšili temto. Netrvalo dlouho a Gheda prošel s míčem přes celé hřiště, v poslední chvíli servíroval Nidalu Oriedimu na levou tyč, ten střelou pod víko trhal sítě - 0:2. Prakticky po rozehrávce jsme vymysleli další krásnou akci a hvězda utkání ? Nidal Oriedi - servíroval opět na zadní levou tyč Plachtovi, ten neměl problém skórovat potřetí - 0:3. Utkání jsme tedy s přehledem zvládli a vyhráli. Nutno pochválit i skvělého náhradního brankáře Kumara, byť jej soupeř zase tak moc neprověřil.

Kohouti - SAN MARINO 0:2 (0:0)

branky: Plachta 0:1, Krištofinho (Dub) 0:2

ŽK: Krištofinho, Plachta, Jura

V dalším utkání nás opět čekalo mužstvo ze 3. třídy - Kohouti. Nepříjemný a důrazný soupeř nám hodně komplikoval život, ale přesto jsme opět v utkání byli o třídu lepší. Bohužel oproti prvnímu zápasu byl tento z naší strany plný nepřeností a chyb. Největší šanci měl po rozehraném rohovém kopu Ghedou MaŠ, jehož nástřel na zadní tyč minul branku jen o milimetry. Kumar nás opět podržel v důležitých chvílích a my mnoho velkých šancí nedokázali proměnit. Přišla tedy druhá půle a zlepšený výkon v podání našeho týmu. Nejdříve byl faulován na hranici pokutového území důrazný Plachta a sám zahrával trestný kop, jenž trefil snad do jediného volného místečka - 0:1. Za pár minut přerušil rozehrávku soupeře Dub, prošel přes celé hriště a v poslední chvíli servíroval na pravou tyč Krištofinhovi, který zvýšil naše vedení - 0:2. I druhé utkání jsme tedy s přehledem dovedli do vítězného konce.

Riders - SAN MARINO 0:2 (0:1)

branky: Pól (Míša) 0:1, Pól (Gheda) 0:2

ŽK: Kumar

V dalším zápase nás čekal nám známý tým z KAJOT OPEN ? Riders, se kterým jsme tehdy jenom remízovali v poměru 1:1. Dnes jsme do utkání vstoupili bravurně v již v první minutě se ujali vedení. Jura poslal křižný míč na MaŠe, který chytře přepustil na zabíhajícího Míšu, ten zasekl, vypálil a jeho střelu těsně před brankářem tečoval Pól - 0:1. I nadále jsme udávali tempo hry a tvořili si další a další šance, do poločasu však další branka nepadla. Ve druhém poločasu rozehrával roh Gheda, přihrál MaŠovi, ten mu vrátil, Gheda si obešel obránce a přihrál před branku, kde byl nejdůraznější Pól a zvýšil na - 0:2. Zanedlouho měl po přihrávce Jury opět velkou šanci bomber Pól, ale jen o několik milimetrů minul levou šibenici. Utkání jsme tedy opět s přehledem vyhráli a zajistili si tak postup do další fáze turnaje.

United Kohoutovice - SAN MARINO 2:3 (1:2)

branky: Krištofinho (Nidal Oriedi) 0:1, Plachta (Krištofinho) 1:2, Gheda 1:3

Ve čtvrtém utkání jsem zřejmě proti nejlehčímu soupeři hráli, dá se říct, na půl plynu. Soupeř nám nestačil ani rychlostně, ani technicky. Po pár minutách rozehrál aut Nidal Oriedi, našel Krištofinha a ten parádní ránou pod břevno dostal náš tým do vedení. Poté jsme se nedohodli při bránění ojedinělé akce soupeře vzadu, před Kumarem se objevil osamocený útočník United a střelou bodlem mu nedal šanci - 1:1. Opět jsme se vrhli do útoku a po úniku MaŠe, který místo střely volil přehrávku před prázdnou branku na Póla, ten bohužel přestřelil. Těsně před koncem poločasu vybojoval míč Krištofinho, přihrál pod sebe na Plachtu a ten přízemní střelou opět dostal náš tým do vedení - 1:2. Na začátku druhého poločasu sebral míč soupeři Gheda, utekl svému střážci a tvrdou křižnou ránou nedal brankáři šanci - 1:3. Poté našel MaŠ křižnou přihrávkou zcela volného Juru, ale ten bohužel přestřelil. Za chvíli našel opět MaŠ naprosto volného Póla, ale ani on nebyl úspěšný. I nadále jsme byli lepší, avšak po spíše nešanci soupeře jsme inkasovali, když lehký míč neudržel Kumar a United do prázdné branky doklepli - 2:3. Utkání jsme pak s přehledem dohráli a zajistili si tak vítězství ve skupině C už před posledním zápasem.

Hipopotamos Blansko - SAN MARINO 1:3 (1:3)

branky: Jura (Míša) 0:1, Pól (Jura) 1:2, Krištofinho (Plachta) 1:3

ŽK: Krištofinho

V posledním utkání jsme opět hráli jen ve vlažném tempu, přesto jsme však svého soupeře z Blanska jednoznačně přehrávali. Po pár minutách zatáhl míč po levé straně Míša a servíroval před branku Jurovi, který nedal brankáři Blanska šanci - 0:1. Poté jsme zbytečně zkoušeli power-play, chybovali jsme a soupeř do prázdné branky přes celé hřiště vyrovnal. Do vedení nás opět dostal "sršeň" Pól, kterému namazal Jura - 1:2. Další velkou příležitost měl MaŠ, když na nástřel z rohového kopu Póla jen těsně ne nedosáhl. Za pár minut si oba aktéři své úlohy vyměnili, MaŠ vybojoval míč, přihrál do jasné příležitosti Pólovi, ale ten bohužel tutovku nedal. Poločasový účet zapečetil Krištofinho, jemuž asistoval Plachta - 1:3. I ve druhém poločasu jsme dominovali, ale další šance se nám již přetavit v další branky nepodařilo. I tak jsme základní skupinou prošli poměrně jednoznačně a uvidíme co za týden v play-off, kde nám bude pravděpodobně chybět hned několik klíčových hráčů. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!!

6. United Koh. 5 1 0 4 3:14 1

Statistiky našich hráčů v základní fázi turnaje: Krištofinho 3+1, Plachta 3+1, Nidal Oriedi 1+3, Pól 3+0, Jura 2+1, Gheda 1+2, Míša 0+2, Dub 0+1

Osmifinálová skupina C: neděle, 1. 4. 2012 od 13,30 ? 15,00 hod.

SAN MARINO, Gentlemans, Šmatloni Vyškov (1. a 2. tým postupuje do čtvrtfinále)