1. FC Květnice Tišnov - San Marino A 8:3 (4:2)

15.12.2012 - MaŠ
Naše branky: Kryštof Večeřa (Jan Mašek) 0:1, Kryštof Večeřa (Michal Kroupa) 0:2, Martin Mašek 6:3 Sestava: Aleš Weinfurter (Ondřej Borkovec) - Michal Kroupa, Jan Mašek, Václav Burian, Martin Plachký, Jan Maňásek - Martin Mašek, Kryštof Večeřa, Martin Špicl, Jan Kouřil V sobotu, 15. 12. 2012 od 18,40 hod., jsme nastoupili k přátelskému utkání na palubovce druholigového týmu - 1. FC Květnice Tišnov. V předvánoční čas přišlo na naše utkání okolo 150 diváků a mohli jsme si tak vychutnat tu pravou futsalovou atmosféru. Od prvních minut rozjela domácí Květnice rychlý kolotoč, ale i my jsme poté předvedli asi dvouminutové držení míče. První šanci domácích skvěle zlikvidoval Turan. Netrvalo dlouho a Květnice pálila z dobré pozice podruhé, ale Turan byl opět proti a skvěle vytáhl dělovku domácího hráče na roh. V 5. minutě pak sebral domácímu hráči míč Gheda, rychle vysunul Krištofinha a ten s tečí brankáře poslal naše barvy překvapivě do vedení - 0:1. V mezihře opět dvakrát musel zasahovat Turan a reflexivními zákroky udržel naše vedení. Asi v polovině první půle utekl po pravé straně Míša, naservíroval na zadní tyč Krištofinhovi a bylo to - 0:2. Bohužel poté přišla smolná 3-minutovka, kdy domácí nejdříve po rychlých kombinacích vyrovnali během 30 vteřin a za další 2 minuty zužitkovali další rychlou kombinaci a střelou mezi nohy Turana šli do vedení - 3:2. Dvě minuty před koncem první půle šla Květnice do dvoubrankového vedení po další rychlé akci. Těsně před koncem poločasu pálil kousek vedle nejdříve Janoch a poté obral o míč obránce MaŠ, ale jeho dělovka šla také jen vedle pravé tyče. Dvoubrankové poločasové manko udržel Turan dalšími dvěma skvělými zákroky. Začátek druhé půle začali lépe domácí, kteří nejdříve nastřelili tyč z pravé strany a poté po dalším průniku pálil jejich útočník prozměnu opět do tyče. Za další 3 minuty však akce domácích znovu 2x razítkovala tyč a po následné skrumáži před naší svatyní si smolně srazil míč do branky Kumar - 5:2. Následně se vyznamenal Onóš, který reflexivně vyrážel domácí dělovku na roh. Asi v polovině druhé půle po výborné rychlé kombinaci poklízeli domácí do prázdné branky - 6:2. Po pár minutách skvěle zabojoval Janoch, servíroval na zadní tyč na Krištofinha, ale jeho ránu vyrazil brankář domácích na roh. Za minutu obral o míč obránce Mařa, postupoval sám a podél brankáře s přehledem snižoval - 6:3. Poté stejně zabojoval Míša, vyslal do středu osamoceného kapitána MaŠe, ale jeho ránu mířenou mezi nohy domácí gólman vyrazil na roh. Tři minuty před koncem po zmatcích před naší brankou napálil míč mířící mimo tyče do pravého horního růžku a zapečetil tak svůj dnešní "vlastní-double" Kumar - 7:3. Květnice pak asi 10 vteřin před koncem vstřelila pečetící branku a dala tak konečnou podobu výsledku - 8:3. Sumasumárum: Na naší straně panuje spokojenost, myslím, že jsme sehráli dobré utkání a silnému soupeři jsme byli čestným soupeřem. Tým ochutnal báječnou přátelskou atmosféru tišnovské haly a věřím, že to pro všechny byl fajnový zážitek. A zítra jedeme na NASAN pánové ...... SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ