San Marino A - Gladiators 1:3 (1:1)

3.6.2013 - MaŠ
Naše branka: Pavel Křivý (Jan Kouřil) 1:1 Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Maňásek, Martin Plachký, Václav Burian - Jan Kouřil, Pavel Křivý, Martin Špicl V pondělí, 3. 6. 2013 od 19,30 hod., jsme sehráli přátelské utkání na domácím hřišti se spřáteleným týmem - Gladiators. Těšili jsme se tedy na kvalitní prověrku s kvalitním soupeřem. Po úvodním oťukávání zaúřadoval soupeř a po rychlém rozehrání autu ve 4. minutě dorážel útočník Glads a Onóš neměl šanci - 0:1. V 8. minutě pak vyslal do uličky MaŠ Plachtu a ten se objevil osamocený před gólmanem hostí, který jej bohužel vychytal. Po chvilce se stejná situace opakovala, MaŠ opět přihrával a Plachta trefil tyč. Po následné přihrávce Plachty na Janocha pálil druhý jmenovaný, ale opět byl soupeřův brankář úspěšnější. Do velké příležitosti se vzápětí dostali i Glads, ale Onóš zázračně zakročil. Ve 23. minutě trefil po přihrávce od Plachty pro změnu tyč Janoch. O minutu později zabojoval v rohu hřiště Plachta, na dlouhou nohu přihrál Janochovi, jeho rána sice letěla vedle, ale do branky ji usměrnil tělem Pól - 1:1. Do konce první části se již nic vážnějšího nestalo. Druhé dějství začal opět soupeř lépe a ve 3. minutě se opět po hezké kombinaci dostal do vedení. Osamocený útočník Glads zkušeně obstřelil Onóše - 1:2. V 10. minutě vystřihl fantastický zákrok Onóš po střele soupeře ze šestky. O dvě minuty později přidal náš brankář další skvělý zákrok, když na něj postupovali hned dva soupeřovi hráči. V 15. minutě vyslal Buldog parádním lobem do šance Póla, ten sklepl před branku na Plachtu, avšak ten na místo odkryté svatyně Glads napálil opět jen tyč. V 17. minutě šli do přečíslení opět soupeři, ale Onóš měl dnes opravdu velkou fazónu a kryl. Zkoušeli jsme power-play, dlouho jsme drželi míč a po jedné z kombinací přihrával rychle MaŠ na Plachtu, ten servíroval před branku na Póla, ale ten jen těsně na dlouhou nohu minul cíl. Ve 23. minutě pak Glads dobře zakombinovali a totálně nás rozebrali, na konci akce byla přesná střela k tyči naší svatyně - 1:3. Ve 27. minutě pak prudce vyslal křižně do uličky MaŠ Póla, ale jeho volej razítkoval jen břevno. Ve 29. minutě pálil soupeř křižně za zadní tyč, ale těsně minul cíl. Těsně před koncem pak z rohu hřiště lobem přihrával před branku Kumar na Póla, ale ten těsně promáchl. Sumasumárum: Myslím, že s kvalitním soupeřem jsme si hezky zahráli a podali jsme poměrně dobrý výkon. Ve vyrovnaném utkání jsme bohužel místo branek trefovali brankovou konstrukci a to rozhodlo. MaŠ