Plniči trubiček - San Marino A 2:10 (1:4)

15.7.2013 - MaŠ
Naše branky: Jan Mašek (Martin Plachký) 1:0, Martin Špicl (Jiří Mašek) 2:0, Martin Špicl (Martin Plachký) 3:1, Jan Mašek (Martin Plachký) 4:1, Pavel Křivý (Jan Mašek) 5:1, Martin Plachký (Václav Burian) 6:1, Jan Mašek (Václav Burian) 7:2, Jan Mašek (Pavel Křivý) 8:2, Václav Burian (Pavel Křivý) 9:2, Václav Burian 10:2 Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Mašek, Jiří Mašek, Martin Plachký - Martin Mašek, Martin Špicl, Pavel Křivý, Václav Burian V pondělí, 15. 7. 2013 od 19,00 hod., jsme nastoupili k přátelskému utkání proti týmu Plničů trubiček. V dresu soupeře nastoupili naši hráči Turan a Sája. Po úvodním oťukávání zatáhl míč po levé straně Plachta, přihrál pod sebe a pohotový Gheda nadvakrát překonal ležícího brankáře soupeře - 1:0. Asi ve 12. minutě si pak narazil míč kapitán MaŠ s Jurou a levačkou k tyči zvyšoval naše skóre - 2:0. Následně během jedné akce nastřelil dvakrát soupeř tyč. Ve 20. minutě pak sběhnuvší Plachta nastřelil pouze pravou tyč branky soupeře. O pět minut později pak Plniči ranou z dálky k tyči korigovali výsledek - 2:1. Ve 30. minutě po naší vydařené kombinaci přihrával na zadní tyč Plachta na MaŠe a ten o tyč opět dostal náš tým do vedení o dvě branky - 3:1. V poslední minutě prvního dějství pak přešel všudybyl Plachta přes 3 protihráče, přihrál pod sebe na Ghedu a ten pohotově pečetil poločasový výsledek - 4:1. Začátek druhé půle vyšel lépe soupeři, ale již překonaného Onóše zastoupil skvěle Mařa a míč vykopl. Onóš předvedl hned několik famózních zákroků a držel náš tým. Poté však vybojoval na pravé straně míč Pól, přihrál pod sebe Ghedovi, ten mu nečekaně vrátil a první jmenovaný dovedl míč do prázdné branky - 5:1. Následně si parádně vyměnili míč Plachta s Kumarem a první jmenovaný s přehledem poklízel míč, jak jinak než, do prázdné branky - 6:1. Poté mohl opět zvyšovat Plachta, ale opět jen razítkoval tyč. Po rohovém kopu Plničů trubiček se uvolnil jejich útočník a pohotově k tyči skóroval - 6:2. V další naší akci přihrával pod sebe Pól Kumarovi, ten vypálil, trefil Ghedu a od něj se míč odrazil do protipohybu brankáře - 7:2. Zvyšovat mohl opět Gheda, ale z úhlu nastřelil jen tyč. Další naši krásnou akci započal Jura, přihrál Pólovi, ten z první Ghedovi, jenž svojí 4. brankou neměl problém trhat sítě - 8:2. Po chvíli vybojoval v rohu hřiště Pól míč na obránci, přihrál před branku Kumarovi, který neměl problém do prázdné svatyně vstřelit branku - 9:2. Těsně před koncem utkání pak z úhlu přihrával Kumar, ale vracející se obránce Plničů si vrazil míč do vlastní branky - 10:2. Sumasumárum: V pohodovém tempu jsme si potrénovali a přidali krásné branky po parádních kombinacích. Skvělý výkon také předvedl v naší brance bezchybný Onóš. Příští týden nás čeká další přátelské utkání s týmem - Bastards. MaŠ