Bastards - San Marino A 6:13 (3:2)

4.9.2013 - MaŠ
Naše branky: Jiří Mašek (Martin Plachký) 0:1, Jan Kouřil (Martin Plachký) 2:2, Václav Seyfert (Jiří Mašek) 3:3, Martin Plachký (Václav Seyfert) 4:3, Václav Burian (Pavel Křivý) 5:4, Martin Špicl (Václav Burian) 6:4, Martin Plachký (Jan Kouřil) 7:5, Martin Špicl (Václav Burian) 8:5, Václav Seyfert (Aleš Weinfurter) 9:6, Jiří Mašek (Jan Kouřil) 10:6, Jiří Mašek (Martin Plachký) 11:6, Jan Kouřil 12:6, Jan Kouřil (Jiří Mašek) 13:6 Sestava: Aleš Weinfurter - Jiří Mašek, Martin Plachký, Jan Maňásek, Václav Burian - Jan Kouřil, Václav Seyfert, Pavel Křivý, Martin Špicl Ve středu, 4. 9. 2013 od 19,00 hod., jsme nastoupili k poslednímu přátelskému utkání před soutěží, na Rybnické proti domácím Bastards. Soupeř měl pouze jediného hráče na střídání, což bylo jeho indispozicí. Ihned v 5. minutě jsme sehráli rychlou akci, když Jura přihrál míč doleva na MaŠe, ten přiťukl Plachtovi, jenž servíroval zpět Jurovi a ten k tyči bodlem skóroval - 0:1. Soupeř odpověděl vzápětí, když jejich rychlou akci zakončil přesně bodlem jeho útočník - 1:1. V 11. minutě šli Bastards dokonce do vedení, když zužitkovali rychlý brejk a do prázdné branky zakončili - 2:1. Zanedlouho jsme mohli prohrávat již o dvě branky, ale Turan skvělou ránu soupeře perfektně vyrazil na roh. V 15. minutě sebral míč soupeři důrazný Plachta a na zadní tyči našel volného Janocha, jenž do prázdné branky neměl problém zakončit - 2:2. Do vedení nás mohl dostat Pól, který se v těsném sledu dostal sám před gólmana, ale ten jej poprvé vychytal, podruhé Pól loboval a trefil břevno. Po další kombinaci přihrával z koutu hřiště na zadní tyč volnému Plachtovi Sája, ale první jmenovaný smolně míč promáchl. Za chvíli se ocitl Janoch zcela osamocen před brankářem soupeře, ale ten jej tvrdě nastřelil. A tak přišel trest obránce soupeře obešel našeho hráče a tvrdou ranou bodlem do levého horního růžku dostal opět domácí do vedení - 3:2. Poté měli Bastards hned 3 velké příležitosti, ale dvakrát v jasných pozicím cílili jen těsně mimo, potřetí skvěle zakročil Turan. Těsně před koncem poločasu utekl rychlík Jura, přihrál zcela volnému Janochovi, ale ten v jasné pozici přestřelil. Ihned v úvodu druhé půle unikl Sája, ale jeho lob gólman domácích vyrazil. Pak sehráli parádní kombinaci Sája s Jurou, první přihrál druhému, ten mu nečekaně vrátil a Sája křižně k tyči vyrovnal - 3:3. Do vedení nás mohl dostat Plachta, ale jeho ránu po přihrávce od Jury opět vyrazil fantasticky chytající gólman soupeře. Za pár minut se však dobře orientoval před svatyní Bastards Sája, když vybojoval míč, patičkou přihrál na zadní tyč Plachtovi a ten trhal sítě - 3:4. Ihned z protiútoku však soupeř vypálil k tyči a Turan se mohl červenat - 4:4. Do vedení však nás opět dostal Kumar, když mu přiťukl míč Pól a rána prvního jmenovaného z 15-ti metrů byla nešťastně tečována obráncem a skončila v brance - 4:5. Bastards těžili jen z rychlých brejků a po jednom z nich, když šel útočník sám na Turana, jej náš gólman bravurně zlikvidoval. Po následné zpětné přihrávce Kumara na MaŠe náš kapitán vypálil bodlem z 15-ti metrů a jeho projektil prošel padajícímu brankáři mezi nohama - 4:6. Soupeř však opět poté po hezké akci korigoval výsledek a dotáhl nás na rozdíl jediné branky - 5:6. Po pár minutách utekl po levé straně Jura, ale jeho dělovku vytěsnil brankář Bastards na roh. Jednu z nejhezčích akcí utkání sehráli Sája, jenž vyvezl míč, přihrál Plachtovi, ten dal pod sebe Janochovi, který tvrdou přízemní ranou jen těsně minul cíl. V další akci vyvezl míč Plachta, narazil si míč se Sájou, jeho ránu ještě vyrazil brankář, ale odražený míč vracel dolů Janoch Plachtovi a tentokráte se náš "šutér" nemohl mýlit - 5:7. Další naši branku vstřelil MaŠ po zpětné přihrávce od Kumara a následné tvrdé ráně, kterou již nedokázal gólman vytěsnit mimo branku - 5:8. Bohužel poté jsme opět netakticky propadli a soupeř s přehledem korigoval - 6:8. Po dalším útoku nastřelili Bastards tyč naší branky. Za pár okamžiků dobře vyhodil dlouhý míč Turan na Sáju a ten pohotově prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 6:9. Ihned za minutu pohotově přihrál Janoch Jurovi a ten tvrdě k tyči skóroval - 6:10. Za dalších pár okamžiků jsme šli hned ve 3 na brankáře a Plachta servíroval Jurovi, který se nemohl netrefit - 6:11. Rozehrávku pak přerušil Janoch a pohodlně okolo gólmana zvyšoval - 6:12. V poslední minutě naservíroval míč Jura Janochovi a ten přesně k tyči zapečetil celé dnešní utkání - 6:13. Sumasumárum: I přesto, že jsme nakonec vyhráli s výkonem nemůžeme být spokojeni. Chtěli jsme stále střílet branky a z toho pramenilo mnoho zbrklých chyb a zbytečných smrtících brejků Bastards. Musíme se opět rychle vrátit k našem důslednému, zodpovědnému a zabezpečenému stylu. V sobotu již nás čekají naprosto jiná a výrazně těžší utkání. Pojďme bojovat týme. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!! MaŠ