Totenrum - San Marino A 2:6 (2:4)

4.1.2014 - MaŠ
Naše branky: Ondřej Halas 0:1, Jan Mašek (Aleš Weinfurter) 2:2, Ondřej Halas (Jiří Mašek) 2:3, Václav Burian (Martin Špicl) 2:4, Martin Špicl (Jiří Mašek) 2:5, Jiří Mašek (Martin Špicl) 2:6 Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Mašek, Jiří Mašek, Václav Burian - Jan Kouřil, Aleš Weinfurter, Ondřej Halas, Martin Špicl V sobotu, 4. 1. 2014 od 11,55 hod., jsme nastupovali k úvodnímu utkání nového ročníku BRNO OPEN 2014. Na úvod nás čekal tým hrající základní brněnskou soutěž - Totenrum, kterého jsme chtěli bezpodmínečně porazit. Od úvodních minut jsme si vytvořili obrovský tlak a během prvních dvou minut musel soupeřův gólman hned 3x parádně zasahovat. V 5. minutě pak vypálil z 10-ti metrů zleva Jura a vyražený míč pohotově poklidil dnešní debutant Skunk do branky - 0:1. I nadále jsme se tlačili dopředu a soupeř se prakticky nedostal ani na naši polovinu. V 10. minutě však soupeř nakopl dlouhý míč, jenž nebyl zdánlivě nebezpečný, ale nerozuměli si Kumar s Onóšem a útočník Totenrumu měl lehký úkol doklepnout míč do prázdné branky - 1:1. A ihned z rozehrávky pak vypálil z otočky ze 12-ti metrů útočník soupeře a trefil se bravurně - 2:1. Museli jsme opět přidat a tlačili se do branky soupeře, ale zde kraloval bezchybný gólman. Navíc poté soupeř opět vystřelil zdálky a míč razítkoval pravou tyč naší konstrukce. Tři minuty před koncem poločasu si narazil na pravé straně míč Gheda s Turanem a přízemní křižnou ranou vyrovnal - 2:2. Ihned poté vysunul skvělým lobem Jura Skunka a ten fantasticky přeloboval padajícího brankáře Totenrumu - 2:3. V poslední minutě pak Janoch vysunul míč na šestku MaŠovi, ten se uvolnil a naservíroval míč nabíhajícímu Kumarovi, jenž o tyč zvyšoval - 2:4. Druhý poločas jsme začali opět velkým tlakem. Nejdříve se na levé straně uvolnil po Jurově přihrávce MaŠ, ale jeho "servis" na zadní tyč šel Skunkovi na paty. I nadále jsme tlačili, ale výborný gólman soupeře postupně vychytal dvakrát únik Kumara, Janochova rána bodlem jen těsně minula cíl a MaŠovu ránu mířenou k pravé tyči opět brankář Totenrumu vyrazil na roh. V polovině druhé půle se řítil sám na gólmana Turan, ale místo střely servíroval na paty Ghedovi a i Ghedova další rána byla ochráncem svatyně zlikvidována. Ani do třetice nebyl v samostatném nájezdu úspěšný po vysunutí od Ghedy Kumar. Pět minut před koncem utkání si dvakrát narazil míč s Jurou MaŠ, jeho lobovanou přihrávku si druhý jmenovaný ztlumil na prsa a z otočky o pravou tyč parádně trhal sítě - 2:5. Těsně před koncem pak kapitán MaŠ přerušil rozehrávku soupeře, postupoval sám na obránce a brankáře a nakonec servíroval nabíhajícímu Jurovi, který fantasticky lehkým lobnutím skóroval - 2:6. Sumasumárum: V utkání se slabším soupeřem jsme byli jednoznačně dirigentem a zaslouženě jsme jej dovedli do vítězného konce. Je pravdou, že díky šťastným trefám soupeře jsme chvíli museli dotahovat, ale nakonec vše skončilo tak, jak mělo. Do BRNO OPEN 2014 jsme tedy vstoupili úspěšně. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ 1. Europloty 2 2 0 0 16:2 6 2. Blansko 2 2 0 0 12:6 6 3. Soccer 2 2 0 0 5:2 6 4. JogaThunder 2 1 0 1 5:6 3 5. San Marino 2 1 0 1 7:10 3 6. Anitals 2 0 1 1 4:5 1 7. Luxury 2 0 1 1 4:6 1 8. Kampa 2 0 0 2 4:9 0 9. Totenrum 2 0 0 2 3:14 0