ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Zápasy týmu C - sezona 2019/2020

Krajský přebor

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.sobota5.10.9:00Tišnov - hala SSKAmor Kloboučky Vyškov B2:2 (2:1)
2.sobota5.10.11:00Tišnov - hala SSKFK Inexis Bučovice1:1 (1:0)
3.neděle27.10.9:00RousínovAC Napoleon Prace0:7 (0:1)
4.neděle27.10.10:00RousínovHombres2:5 (1:3)
5.sobota9.11.9:00Tišnov - hala SSKFFK Kobra Blansko7:0 (3:0)
6.sobota9.11.11:00Tišnov - hala SSKOrel Řečkovice7:0 (3:0)
7.sobota16.11.9:00Tišnov - hala SSKKalábek B3:3 (2:1)
8.sobota16.11.11:00Tišnov - hala SSKGladiators3:1 (2:0)
10.sobota7.12.17:00Brno - TuřanyBPA6:5 (5:0)
11.sobota7.12.18:00Tuřany1. FC Květnice Tišnov2:10 (1:2)
12.sobota11.1.17:00Vyškov - PurkyňovaAmor Kloboučky Vyškov B2:3 (1:0)
13.sobota11.1.18:00Vyškov - PurkyňovaFK Inexis Bučovice6:11 (3:7)
14.sobota25.1.10:00Tišnov - hala SSKAC Napoleon Prace6:3 (3:1)
15.sobota25.1.12:00Tišnov - hala SSKHombres1:1 (0:1)
16.neděle9.2.15:00KuřimFFK Kobra Blansko12:1 (6:0)
17.neděle9.2.14:00KuřimOrel Řečkovice4:1 (3:0)

Následující zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeř
19.neděle1.3.9:00KuřimGladiators
18.neděle1.3.10:00KuřimKalábek B
22.sobota7.3.9:00Tišnov - hala SSK1. FC Květnice Tišnov
21.sobota7.3.11:00Tišnov - hala SSBPA

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Dnes 20:00
B vs. Technika Brno | Tišnov - hala SSK

Oblíbené odkazy