ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Zápasy týmu C - sezona 2019/2020

Krajský přebor

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.sobota5.10.9:00Tišnov - hala SSKAmor Kloboučky Vyškov B2:2 (2:1)
2.sobota5.10.11:00Tišnov - hala SSKFK Inexis Bučovice1:1 (1:0)
3.neděle27.10.9:00RousínovAC Napoleon Prace0:7 (0:1)
4.neděle27.10.10:00RousínovHombres2:5 (1:3)
5.sobota9.11.9:00Tišnov - hala SSKFFK Kobra Blansko7:0 (3:0)
6.sobota9.11.11:00Tišnov - hala SSKOrel Řečkovice7:0 (3:0)

Následující zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeř
7.sobota16.11.9:00Tišnov - hala SSKKalábek B
8.sobota16.11.11:00Tišnov - hala SSKGladiators
10.sobota7.12.17:00Brno - TuřanyBPA
11.neděle15.12.9:00Rousínov1. FC Květnice Tišnov
12.sobota11.1.9:00Vyškov - PurkyňovaAmor Kloboučky Vyškov B
13.sobota11.1.10:00Vyškov - PurkyňovaFK Inexis Bučovice
14.sobota25.1.9:00Tišnov - hala SSKAC Napoleon Prace
15.sobota25.1.11:00Tišnov - hala SSKHombres
16.neděle9.2.14:00KuřimFFK Kobra Blansko
17.neděle9.2.15:00KuřimOrel Řečkovice
18.neděle1.3.9:00KuřimKalábek B
19.neděle1.3.10:00KuřimGladiators
21.sobota7.3.11:00Tišnov - hala SSBPA
22.sobota21.3.9:00Rousínov1. FC Květnice Tišnov

Příští zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 9.11 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
neděle 10.11 - 19:15
B vs. TJ Sokol Troubsko
sobota 9.11 - 9:00
C vs. FFK Kobra Blansko
sobota 9.11 - 11:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy