ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Zápasy týmu C - sezona 2020/2021

Krajský přebor

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.sobota3.10.18:45RousínovFK Inexis Bučovice7:1 (4:0)
2.sobota10.10.18:00Brno - StředníEliška Brno4:2 (1:2)
3.sobota10.10.19:00Brno - StředníGladiators2:1 (0:0)

Následující zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeř
5.pátek30.10.19:30Brno - BohuniceWest Žab
6.neděle8.11.20:00BlanskoTRIANGL Rájec-Jestřebí
7.sobota28.11.10:00TišnovOrel Řečkovice
8.sobota28.11.11:00Tišnov1. FC Květnice Tišnov
9.neděle6.12.14:00TišnovAmor Kloboučky Vyškov B
4.neděle6.12.16:00TišnovNasan
10.neděle20.12.9:00TišnovFK Inexis Bučovice
11.sobota9.1.10:00TišnovGladiators
13.sobota16.1.17:00Brno - StředníHombres
12.sobota16.1.18:00Brno - StředníEliška Brno
14.neděle24.1.9:00TišnovWest Žab
15.pátek29.1.19:30Brno - BohuniceNasan
16.neděle14.2.10:00TišnovTRIANGL Rájec-Jestřebí
17.sobota20.2.11:00TišnovOrel Řečkovice
18.sobota6.3.10:00TišnovHombres
19.sobota6.3.11:00Tišnov1. FC Květnice Tišnov
20.sobota20.3.17:45RousínovAmor Kloboučky Vyškov B

Příští zápasy

pátek 30.10 - 20:30
A vs. Tango Hodonín
sobota 31.10 - 19:00
B vs. Hustopeče
pátek 30.10 - 19:30
C vs. West Žab
neděle 1.11 - 9:00
D vs. Hombres B

Poslední zápasy

pátek 9.10 - 20:00
B vs. Sokol Repromeda Jehnice
sobota 10.10 - 18:00
C vs. Eliška Brno
sobota 10.10 - 19:00
C vs. Gladiators
sobota 10.10 - 11:00
D vs. Stones of Madeira

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Hráčské milníky

TýmČekající milník 50 gólů
AVlastimil Ryšavý49 gólů

Kalendář

říjen 2020
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Oblíbené odkazy