ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Ivan Selyvonenko

přezdívka: Ivan
post: obránce
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2019/20A2. LIGA Východ1389175041833110.62
2019/20APříprava253800200100012.50
2019/20BDivize E765112060186100.86
2018/19A2. LIGA Východ30002101211000.00
2018/19APohár FAČR121300100100002.00
2018/19BDivize E4651100400100011.50
Celkem30272350911721159230.90
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Tango Hodonín B34371020167111.33
2.Brikety-pelety Štěpán Vyškov243710200100012.00
3.1. FC Květnice Tišnov132500100100013.00
4.VŠSK Zlín1224000010002.00
5.Panama231400200100001.50
6.FFT Vinohrady21231010150000.50
7.Nasan121300100100002.00
8.STŽ Brno121300100100002.00
9.Žabinští Vlci Brno102200100100000.00
10.VŠB-TU Ostrava102200100100000.00
11.Helas Brno B120200100100002.00
12.Arsenal Brno111200100100101.00
13.TJ Sokol Troubsko111200100100001.00
14.Baník Ostrava2101110020000.50
15.Jakubčovice1101000010001.00
16.SKUP Olomouc1011000010000.00
17.Kalábek101100100100000.00
18.Ocel Třinec20002001117000.00
19.Vysoké Mýto1000100010000.00
20.Amor Vyškov20001001117000.00
21.AC Jeseník1000000010000.00
22.FERRAM Opava100010100100000.00

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Dnes 20:00
B vs. Technika Brno | Tišnov - hala SSK

Oblíbené odkazy