ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Martin Hanuš

přezdívka: Martin
post: útočník
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2019/20A2. LIGA Východ17919283062939000.53
2019/20APříprava223500200100001.00
2019/20BDivize E10913222081183110.90
2018/19A2. LIGA Východ73250020529000.43
2018/19APohár FAČR33360020167011.00
2018/19APříprava2101000020000.50
2018/19BDivize E8310130040450100.38
Celkem49305080502432251220.61
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Brikety-pelety Štěpán Vyškov45491030175211.25
2.Amor Vyškov31891011144000.33
3.TJ Sokol Troubsko225700200100001.00
4.FERRAM Opava32350020167000.67
5.Panama323510300100000.67
6.Žabinští Vlci Brno32240010233000.67
7.Arsenal Brno21340010150000.50
8.Partizan131400100100013.00
9.Tango Hodonín B22241010150001.00
10.SKUP Olomouc1224000010002.00
11.Helas Brno B12240001033002.00
12.VŠSK Zlín3123000030000.33
13.Baník Ostrava1123000010001.00
14.USK Ostrava120200100100002.00
15.Jakubčovice30220020167000.00
16.Nasan102200100100000.00
17.STŽ Brno102200100100000.00
18.Ocel Třinec2022100020000.00
19.1. FC Květnice Tišnov111200100100001.00
20.Helas2101000020000.50
21.Hustopeče20110010150000.00
22.FC Kloboučky1011000010000.00
23.AC Jeseník20000001117000.00
24.Vysoké Mýto1000000010000.00
25.FFT Vinohrady20000010150000.00
26.VŠB-TU Ostrava100000100100000.00

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Oblíbené odkazy