ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Vlastimil Ryšavý

přezdívka: Vlasta
post: útočník
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2019/20A2. LIGA Východ11285335042542162.55
2019/20APříprava112300100100001.00
2019/20BDivize E41682400400100244.00
2018/19A2. LIGA Východ10125173130730111.20
2018/19BDivize E44372020250011.00
Celkem3061238410114214494122.03
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.FERRAM Opava464100030175011.50
2.Jakubčovice28192010150024.00
3.Žabinští Vlci Brno27180010150113.50
4.Ocel Třinec3808100030022.67
5.TJ Sokol Troubsko134700100100013.00
6.Technika Brno161700100100116.00
7.Brikety-pelety Štěpán Vyškov143700100100014.00
8.USK Ostrava142600100100014.00
9.VŠSK Zlín1123000010001.00
10.Tango Hodonín B2303000020011.50
11.Kalábek112300100100001.00
12.Helas Brno B130300100100113.00
13.Panama112300100100001.00
14.AC Jeseník22022101117001.00
15.Vysoké Mýto1202100010002.00
16.Baník Ostrava21011010150100.50
17.Tango Hodonín1101000010001.00
18.PRO-STATIC Blansko101110100100000.00
19.Hustopeče1000100010000.00
20.Amor Vyškov10001001033000.00

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Dnes 20:00
B vs. Technika Brno | Tišnov - hala SSK

Oblíbené odkazy