ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Vlastimil Ryšavý

přezdívka: Vlasta
post: útočník
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2019/20A2. LIGA Východ6142161021339132.33
2019/20APříprava112300100100001.00
2019/20BDivize E31251700300100234.00
2018/19A2. LIGA Východ10125173130730111.20
2018/19BDivize E44372020250011.00
Celkem24431760611111247481.79
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Žabinští Vlci Brno28190010150114.00
2.TJ Sokol Troubsko134700100100013.00
3.Technika Brno161700100100116.00
4.USK Ostrava142600100100014.00
5.Ocel Třinec2505000020012.50
6.FERRAM Opava31230020167000.33
7.VŠSK Zlín1123000010001.00
8.Tango Hodonín B2303000020011.50
9.Kalábek112300100100001.00
10.Jakubčovice1303000010013.00
11.Helas Brno B130300100100113.00
12.Panama112300100100001.00
13.Vysoké Mýto1202100010002.00
14.Baník Ostrava110110100100101.00
15.Tango Hodonín1101000010001.00
16.PRO-STATIC Blansko101110100100000.00
17.AC Jeseník1000110010000.00
18.Hustopeče1000100010000.00
19.Amor Vyškov10001001033000.00

Příští zápasy

pátek 22.11 - 20:00
A vs. Baník Ostrava
sobota 23.11 - 20:00
B vs. Kalábek
sobota 7.12 - 17:00
C vs. BPA
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Hráčské milníky

TýmDosažený milník
ASMTomáš Krejčíř1. gól za mužstvo

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy