R. I. P. - ASM A 1:5 (1:1)

Brno Open - sobota 28.1.2012 - Brno - Rybnická

28.1.2012 - MaŠ
Naše branky: Martin Mašek 0:1, Martin Plachký (Martin Mašek) 1:2, Václav Burian 1:3, Václav Burian (Pavel Křivý) 1:4, Martin Plachký 1:5 Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Mašek, Václav Burian, Martin Plachký - Martin Mašek, Dominik Martinek, Pavel Křivý ŽK: Jan Mašek ČK: Jan Mašek V sobotu, 28. 1. 2012 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu, již poslednímu utkání základní skupiny A zimního turnaje KAJOT OPEN 2012. V době, kdy již jsme měli jasný postup z prvního místa do osmifinále, nás čekal těžký soupeř hrající o jednu soutěž výše - R. I. P. Tento tým potřeboval vyhrát, aby měl šanci postoupit dále, my jsme však zase nechtěli ztratit letos vynikající sérii v tomto turnaji. Již od úvodních minut jsme rozehráli vyrovnanou partii, ve které oba týmy byly velmi aktivní. Prvním, kdo mohl slavit byl Mařa, jenž se postavil k trestnému kopu a dělovkou vymetl pravý horní růžek branky R. I. P - 0:1. Po pár minutách však soupeř dokázal vyrovnat. Po skrumáži v našem obranném pásmu nešťastně tečoval míč Mařa a ten skončil za zády bezmocného Turana - 1:1. Do konce poločasu se střídaly šance na obou stranách, ale další gól již nepadl. Do druhé půle jsme vstoupili lépe my a po nádherné kombinaci střílel do prázdné branky po přihrávce od Maři Plachta - 1:2. V tuto chvíli přišel asi zlomový okamžik utkání. Gheda nešetrně fauloval protihráče a obdržel druhou žlutou kartu, po které musel do sprch. V tento okamžik vsadil soupeř vše na jedinou kartu. Šel do power-play v 5 proti 3. Dlouze jsme odolávali jejich drtivému tlaku, ale bojovník Kumar vypíchl míč soupeři a přes celé hřiště poslal míč do prázdné branky R. I. P. - 1:3. Přesilovka skončila, ale soupeř pokračoval ve hře bez brankáře. Namísto aby korigoval, jsme jej však opět zbavili míče a Pól protlačil míč před branku na Kumara, jenž prakticky míč dopressoval do sítě počtvrté - 1:4. Stále jsme se bránili, ale další nepřesný míč vystihl Plachta a další ránou do prázdné svatyně dal konečnou podobu dnešnímu výsledku - 1:5. Sumasumárum: Velmi vyrovnané utkání jsme opět zvládli na výbornou. Do vyloučení Ghedy jsme byli lepším týmem, poté jsme opět ukázali týmového a bojovného ducha. Celý tým odmakal každý míč a odměnou nám jsou další 3 body a krásné první místo zaručující postup do osmifinálové části turnaje. Toto nás čeká již příští neděli a pevně věřme, že stejně jako vloni to pro nás nebude konečná stanice a opět půjdeme dál. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!! MaŠ Konečná tabulka sk.A po 8.kolech: 1. San Marino 8 7 1 0 30:7 22 2. Amira 8 6 0 2 24:19 18 3. Arménská 8 5 0 3 24:12 15 4. Gladiators 8 4 1 3 18:10 13 5. Madrid 8 4 0 4 28:25 12 6. R.I.P. 8 3 1 4 17:19 10 7. Riders 8 2 2 4 19:23 8 8. Bolest 8 1 1 6 7:29 4 9. Parodia 8 0 2 6 10:33 2 ?