2. třída, skupina C - neděle 17.4.2016 - Brno - Srbská

19.4.2016 - MaŠ

Naše branka: Vojtěch Divácký (Jakub Halas) 0:1

Sestava: Jan Maňásek - Petr Vojta, Tomáš Koláček, Michal Kroupa - Jakub Halas, Vojtěch Divácký, Petr Hvízdal

V dalším kole jarní části soutěže jsme nastoupili proti poslednímu týmu soutěže - Debakl. Bohužel totální krize účasti zabezpečila to, že jsme se sešli v hodně bídné sestavě. Respektive můžeme být asi vůbec rádi, že jsme dnešní dvojútkání vůbec odehráli.

Utkání bylo poměrně vyrovnané, ale z naší strany dosti nekvalitně odehrané. Z jedné akce v první půli, při které utekl Kuba po lajně, naservíroval Diváckémů, jenž skóroval, jsme se ujali vedení - 0:1.

Ve druhém poločase jsme bohužel dvakrát inkasovali, nejdříve po kombinaci soupeře a následném obhození náhradního gólmana Buldoga a poté po špatně odkopnutém míči, kdy soupeř dokázal utkání otočit ranou k tyči otočit - 2:1.

Sumasumárum: Nedá se nic dělat, na bod jsme měli, avšak nebereme ani jeden, tak snad příště.