ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Vojtěch Divácký

přezdívka: Divácký
oblíbený klub: S.N.U.S CF
sportovní vzor: Volovets
motto: Střílej Střílej !

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 5

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2018/19D2. třída, skupina B52240030260000.40
2017/18B2. třída, skupina C72242060186000.29
2016/17APohár FAČR22131010150001.00
2016/17APříprava100000100100000.00
2016/17B2. třída, skupina C133473173362200.23
2016/17BPříprava1011000010000.00
2015/16APohár FAČR31230020167000.33
2015/16ADivize E1000000010000.00
2015/16APříprava1000000010000.00
2015/16B2. třída, skupina C209101942114562000.45
2015/16BPříprava100000100100000.00
2014/15APohár FAČR1000000010000.00
2014/15APříprava10220001033000.00
2014/15B3. třída, skupina B13931210112090210.69
2014/15BBrno Open91231151359000.11
2014/15BPříprava111200100100101.00
Celkem8030306012449112066510.38
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
2017/18B2. třída, skupina C20000010150052.50
Celkem20000010150052.50
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Atraps41340031083100.25
2.Debakl33140020167001.00
3.Barum21340110150000.50
4.Nashville230300200100111.50
5.Gooners212300200100000.50
6.Ethanol112300100100001.00
7.ProBrno31230021078000.33
8.Vema220200200100001.00
9.XXX31120020167000.33
10.M2 Shoes B111200100100001.00
11.R. U. Medvídci21120111067000.50
12.Starobrno202210200100000.00
13.Hustopeče B111200100100001.00
14.Mitra111200100100001.00
15.Wodova B120201100100102.00
16.Madrid20221010150000.00
17.Nasan1112000010001.00
18.Schalke20110010150000.00
19.Tata tým1101000010001.00
20.Kampa20110010150000.00
21.Bolest3101100030000.33
22.Kocovina101100100100000.00
23.ASK110100100100101.00
24.UFO101100100100000.00
25.Besídka110100100100001.00
26.Bystrc40110012142000.00
27.All In21011010150000.50
28.SK Bílovice nad Svitavou1011000010000.00
29.Blue Flames B11011001033001.00
30.Litrpůl110110100100001.00
31.Carpe Diem110110100100101.00
32.Antabus101100100100000.00
33.M2 Shoes210120200100000.50
34.Orel Řečkovice C20000011067000.00
35.West Žab B20001011067000.00
36.Svážná1000000010000.00
37.R. I. P.10000001033000.00
38.West Žab100001100100000.00
39.Rangers100000100100000.00
40.Hustopeče1000000010000.00
41.FFT B100000100100000.00
42.Benfika1000100010000.00
43.Panama1000000010000.00
44.Kohouti100000100100000.00
45.Frutti di Mare10001001033000.00
46.Red Devils100000100100000.00
47.Atraps C20000001117000.00
48.R. I. P. B30000020167000.00
49.Atraps B100000100100000.00
50.Gepard1000000010000.00
51.Agora200000200100000.00

Poslední zápasy

pátek 8.3 - 20:15
A vs. Technika Brno
pátek 8.3 - 19:30
B vs. TRIANGL Rájec-Jestřebí

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Kalendář

červen 2024
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Oblíbené odkazy