Svarog Teplice - ASM U17 4:2 (3:1)

1. juniorská liga U17 - sobota 1.12.2018 - Krupka

2.12.2018 - MaŠ

Naše branky: Alexander Rek (Jiří Humpolec) 0:1, Jiří Urbánek (Alexander Rek) 4:2

Sestava: Martin Zůbek - Martin Pilný, Jiří Humpolec, Michal Antoňů, Alexander Rek, Jiří Urbánek, Thanh, Tung Anh Nguyen

ŽK: Michal Antoňů

Od první minuty jsme byli lepším týmem. Pomohl nám k tomu hlavně první vstřelený gól. Ovšem po dalších neproměněných šancích dvakrát udeřil z brejků soupeř. Ve druhém poločase nám soupeř, po našich individuálních chybách, odskočil již na rozdíl tří branek. Na poslední branku domácích se nám však povedlo rychle odpovědět a snížit stav utkání. V půlce druhého poločasu se nám dostala obrovská příležitost v podobě power play při vyloučení domácího hráče. Jenže místo golů jsem trefovali brankovou konstrukci nebo dobře postaveného domácího brankáře.
I přes vysoké držení míče na útočné polovině a mnoho vyložených šancí se mám již nepodařilo vstřelit další branky.
Závěr: Konečný výsledek zápasu neodpovídá tomu, co se dělo na hřišti.
Musíme se však zaměřit na lepší zakončení a dát si pozor na zbytečné ztráty míče a brejky, ze kterých dostáváme příliš mnoho branek.