ASM A - Orel Řečkovice C 5:1 (4:0)

3. třída, skupina B - sobota 4.6.2011 - Brno - Řečkovice

5.6.2011 - MaŠ
Naše branky: Martin Špicl (Martin Plachký) 1:0, Kryštof Večeřa (Martin Plachký) 2:0, Pavel Křivý (Jakub Duchoň) 3:0, Martin Plachký (Jakub Duchoň) 4:0, Václav Burian (Martin Plachký) 5:0 Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Michal Kroupa, Martin Plachký, Václav Burian - Martin Špicl, Martin Mašek, Jakub Duchoň, Pavel Křivý, Dominik Martinek, Kryštof Večeřa V sobotu, 4. 6. 2011 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti týmu Orel Řečkovice "C". Věděli jsme, že nás nebude čekat lehký soupeř, ale rovněž jsme věděli, že v posledních utkáních musíme vždy naplno bodovat. C-mužstvo Orla jsme na podzim porazili po vyrovnaném utkání 4:2. Tak pojďme k dnešnímu zápasu. Ihned z první akce jsme šli do vedení. Plachta přihrál kapitánu MaŠovi, ten prošel mezi dvěma bránícími hráči, zachoval chladnou hlavu a přízemní ránou k tyči skóroval - 1:0. To vneslo klid na naše kopačky a další příležitosti na sebe nenechaly dlouho čekat. Perfektní akci rozehrál Krištofinho, přihrál před branku Arafatovi a ten parádně ještě servíroval na zadní tyč Plachtovi, jehož pokus však fantasticky zlikvidoval brankář Orla. Do další příležitosti vyslal MaŠ Plachtu, ale jeho pokus Orelský gólman vyrazil. Sólo Krištofinha, který přešel přes 3 hráče skončilo střelou jen těsně vedle pravé tyče. Po pár minutách však muž dnešního utkání Plachta vyslal milimetrovou přihrávkou Krištofinha a ten bodlem procedil míč do branky soupeře podruhé - 2:0. Prakticky ihned při další akci se měnilo skóre znovu. Tentokráte míč sebral Jakub, vypálil a dravý Pól před brankou "hokejově" tečoval - 3:0. Orel Řečkovice také několikrát zahrozil, ale Turan dnes chytal naprosto výborně a hrál skvěle pozičně. Zlikvidoval všechny příležitosti, které soupeř měl. Po Kumarově střele-přihrávce pohotově správně směroval míč na zadní tyč Pól, ale brankář Orla reflexivně vyrazil na roh. Poločasový účet zapečetil Plachta nechytatelnou střelou, z rohového kopu mu servíroval Jakub - 4:0. Poločas vyšel na výbornou a ve druhé půli jsme chtěli pokračovat v nastavené laťce. Pravdou bylo, že tropické počasí všem bralo hodně sil. Drželi jsme více míč, snažili se tvořit, ale elán oboustranně trošku vyprchával. Orel hrál už jen na brejky a dva z nich skvěle zlikvidoval Turan. Asi v polovině druhého dějství rozehrál aut Plachta, míč zpracoval Kumar a nechytatelným přízemním bodlem prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 5:0. Tvořili jsme si i další příležitosti, ale tyto se nám nedařilo tavit v branky a tak v samotném závěru přišel trest. MaŠ zbytečně propadl na půlce, následovala přihrávka na útočníka do vápna, kde Turan musel faulovat a byla z toho penalta. Tuto proměnil hráč soupeře s přehledem a dal tak konečnou podobu výsledku dnešního utkání - 5:1. Sumasumárum: Dnešní utkání bylo velmi důležité, věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř a my musíme naplno bodovat. První poločas jsme sehráli bravurně a získali tak uspokojivé vedení. Každý článek týmu plnil svoje úkoly a to bylo velmi důležité. Ve druhém poločase jsme trošku polevili, ale přesto jsme si výsledek pohlídali. Škoda jen chyby kapitána v samotném závěru, jelikož tímto zkazil Turanovi další zaslouženou nulu. MaŠ Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre Body Úspěšnost 1. Besídka 19 16 1 2 98:36 49 86 % 2. San Marino 18 14 2 2 122:21 44 81 % 3. ASK 18 14 2 2 83:29 44 81 % 4. Nashville 18 10 2 6 78:50 32 59 % 5. Jehnice B 18 10 2 6 59:39 32 59 % 6. Parodia 18 8 2 8 62:48 26 48 % 7. Orel Řečkovice C 19 6 3 10 60:57 21 37 % 8. Vema 18 6 1 11 54:55 19 35 % 9. Handball 18 4 4 10 52:81 16 30 % 10. Zágreb 18 1 2 15 30:112 5 9 % 11. S.O.S. 18 0 1 17 27:197 1 2 %