ASM A - Kobas 3:2 (1:1)

2. třída, skupina B - sobota 24.9.2011 - Brno - Kamínky

24.9.2011 - MaŠ
Naše branky: Dominik Martinek (Kryštof Večeřa) 1:0, Jan Maňásek (Martin Špicl) 2:1, Kryštof Večeřa (Martin Špicl) 3:1 Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Václav Burian, Jan Maňásek, Martin Plachký - Dominik Martinek, Kryštof Večeřa, Pavel Křivý, Martin Špicl ŽK: Jan Maňásek, Kryštof Večeřa V sobotu, 24. 9. 2011 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti obtížnému soupeři - Kobasu. Soupeř byl před utkáním ve druhé polovině tabulky, ale my jsme nebyli zdaleka kompletní, takže se dalo očekávat vyrovnané utkání. Tak také bylo. Od počátku jsme ale rozehráli ne příliš dobrou partii a naše hra zdaleka nepřipomínala výkony z posledních zápasů. Po pár minutách sebral míč soupeři Dub a šel sám na brankáře, místo střely však volil ještě přihrávku na Póla, jenž byl sám před prázdnou brankou, bohužel tuto netrefil. Asi v 15. minutě pak rozehrál aut Krištofinho, našel před brankou Nidala Oriediho a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:0. I nadále náš výkon vypadal tak, že ani nechceme vyhrát a těsně před koncem poločasu Kobas nakopl míč, který zpracoval až před naší brankou jejich útočník a z otočky vyrovnal - 1:1. Koncem poločasu mohl ještě skórovat po rohu Duba MaŠ, ale jeho umístěná střela trefila jen obránce Kobasu. Na začátku druhé půle měl náš soupeř dvě velké příležitosti, ale první bravurně zlikvidoval tradičně bezchytný Turan, druhá se naštěstí nevešla mezi tyče naší branky. Po několika minutách rozehrál rohový kop MaŠ, přihrál nezjištně Buldogovi a ten parádní ránou pod břevno dostal náš tým do vedení - 2:1. Několik minut před koncem utkání zahrával další rohový kop Dub, přihrál po sebe na MaŠe, který míč napálil a tento ještě dokázal šikovně tečoval mezi nohy brankáře Krištofinho - 3:1. V poslední minutě, když už jsme jen zápas dohrávali jsme však ztratili v útočném pásmu míč, MaŠ navíc uzbrkleně vyrazil po útočníkovi, který si jej obhodil a Kobas akci 3 proti 1 zužitkoval na 100% - 3:2. Tímto utkání také skončilo. Sumasumárum: Toto utkání bylo jednoznačně nejhorší, které jsme v nové sezóně sehráli. Jako by chyběla vůle jít vítězství naproti. Naštěstí jsme i tak ukázali, že máme dobrý tým, zabojovalo se a utkání jsme dovedli v silně oslabené sestavě do vítězného konce. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!! MaŠ