ASM A - Kormidlo 8:1 (3:0)

2. třída, skupina B - sobota 24.9.2011 - Brno - Kamínky

24.9.2011 - MaŠ
Naše branky: Petr Doubravský (Martin Plachký) 1:0, Petr Doubravský (Martin Plachký) 2:0, Pavel Křivý (Martin Špicl) 3:0, Pavek Křivý (Martin Plachký) 4:0, Dominik Martinek (Martin Plachký) 5:0, Martin Špicl (penalta) 6:0, Martin Plachký (Václav Burian) 7:0, Dominik Martinek (Kryštof Večeřa) 8:1 Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Václav Burian, Jan Maňásek, Martin Plachký - Dominik Martinek, Kryštof Večeřa, Pavel Křivý, Martin Špicl ŽK: Martin Plachký V sobotu, 24. 9. 2011 od 10,40 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti poslednímu týmu tabulky - Kormidlu. Ihned od úvodních minut nám však soupeř dal jasně najevo, že nehodlá být pouze odevzdaným sparingpartnerem. Naopak se prosazoval po velmi chytrých a rychlých kombinacích. Po pár minutách však vypálil po nahrávce od Plachty Dub z poloviny hřiště a míč skončil přesně u pravé tyče branky soupeře - 1:0. I nadále Kormidlo zlobilo a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy vyrovná. Ale byl to opět Dub, který chytře tečoval parádní Plachtovu střelu a navýšil tak skóre - 2:0. Další naši šanci měl Krištofinho, ale jeho pokus brankář Kormidla zlikvidoval. Asi v polovině prvního dějství vybojoval míč Pól, přihrál jej MaŠovi, který se řítil sám na brankáře, ale místo střely volil ještě přihrávku zpět na volného Póla, jenž do prázdné branky skóroval - 3:0. V tuto chvíli již soupeř začal více mluvit jak hrát a my jsme jasně přebrali iniciativu utkání. Do konce poločasu se však již skóre neměnilo. Na začátku druhé půle se nadechl k mohutnému sólu Plachta, přešel přes 2 protihráče a následně servíroval před prázdnou branku Pólovi, ten neměl problém doklepnout - 4:0. Netrvalo dlouho a stejný hráč - Plachta - se prodral opět po levé straně a tentokráte našel na zadní tyči Nidala Oriediho, jenž o tyč skóroval popáté - 5:0. Do další naší příležitosti vyslal Pól kapitána MaŠe, ten šel sám na gólmana, obešel jej, ale při doklepnutí míče byl nekompromisně sestřelen v pokutovém území. Následovala penalta a červená karta pro hráče soupeře. Sám kapitán se k pokutovému kopu postavil a s jistotou jej proměnil - 6:0. Několik minut před koncem utkání jsme sehráli asi nejhezčí akci utkání. Kumar dloubáčkem našel nabíhajícího Plachtu, ten zpracoval na prsa a ihned z otočky parádně napálil míč, který "zaplachtil" pod víko branky Kormidla - 7:0. Další naše šance v podání bombera Krištofinha skončila střelou do tyče. Pět minut před koncem utkání se soupeř přeci jenom prosadil, když Turan nadvakrát míč vyrazil, ale na třetí ránu již byl krátký - 7:1. Poslední slovo vyřkl Nidal Oriedi, kterému před prázdnou branku servíroval po skvělé individuální akci Krištofinho, Nidal do prázdné branky pečetil - 8:1. To bylo z utkání vše. Sumasumárum: Soupeř byl velmi kvalitní, ale jen do doby, než začal více řečnit než hrát. My jsme podali parádní týmový výkon, ve kterém jsme nakonec nedali soupeři šanci. Bojovný výkon, parádní akce a krásné branky, další komentář není asi třeba. Příští týden pokračujeme, jedeme borci jedeme - SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!! MaŠ