West Žab - ASM B 2:6 (0:2)

Brno Open - neděle 15.2.2015 - Brno - Rybnická

16.2.2015 - MaŠ

Naše branky: Tomáš Marvan 0:1, Martin Plachký (Tomáš Marvan) 0:2, Martin Špicl (Martin Plachký) 0:3, Martin Plachký (Ondřej Halas) 0:4, Martin Plachký (Tomáš Marvan) 1:5, Martin Plachký (Martin Špicl) 2:6

Sestava: Václav Burian - Ondřej Halas, Tomáš Marvan, Martin Plachký - Vojtěch Divácký, Aleš Weinfurter, Martin Špicl

ČK: Vojtěch Divácký

neděli, 15. 2. 2015 od 9,40 hod., jsme sehráli první utkání o konečné umístění v BRNO MEVASPORT OPEN 2015. Soupeřem nám byl tým West Žab.

Po úvodním oťukávání obral ve 4. minutě o míč obránce Marv a dělovkou prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:1. I nadále jsme se tlačili před branku soupeře, ale další gól ne a ne přijít. Na druhé straně musel vytáhnout dvakrát super zákrok Kumar a oba nebezpečné pokusy soupeře skvěle zlikvidoval. V 10. minutě se opět dobře uvolnil Marv, ale tentokráte jeho pokus gólman soupeře zlikvidoval. Následně uvolnil milimetrovou přihrávkou Turan na šestce MaŠe, ten však technickým lobem těsně minul i branku. V poslední minutě první půle utekl opět agilní Marv, přihrál doleva Plachtovi a ten tvrdě procedil míč až do branky soupeře - 0:2.

Druhé dějství začalo opět naším rychlým kontrem, míč vyvezl Plachta, přihrál doprava MaŠovi a ten bodlem podél gólmana zvyšoval skóre - 0:3. Ve 20. minutě založil naši rychlou akci Marv, přihrál doleva Skunkovi, jenž servíroval na zadní tyč Plachtovi a bylo to již - 0:4. Soupeř začal hrát power-play, kterou jsme však s přehledem bránili. Poté však přišel nástřel před naši ?klec?, jenž byl dvakrát tečován a míč skončil za zády bezmocného Kumara - 1:4. O dvě minuty později jsme opět šli do otevřené obrany, Marv přihrál doprava nabíhajícímu Plachtovi a ten parádní ranou pod víko opět trhal sítě - 1:5. Ve 25. minutě fauloval ostře na půlce soupeřova gólmana Divácký, ten to nervově nevydržel a byla z toho taková menší zápasnická vložka. Oba hráči tak byli "odměněni" červenou kartou. Při hře 3 na 3 jsme však propadli a soupeř podél Kumara pohodlně mohl korigovat výsledek - 2:5. V poslední minutě utkání si pak narazili míč PlachtaMaŠem a první jmenovaný zapečetil svůj exkluzivní střelecký výkon svojí 4. brankou - 2:6.

Sumasumárum: V tomto utkání jsme jasně udávali tempo a postupně jsem si i poměrně jednoduše dokráčeli pro zasloužené 3 body.