Schalke - ASM B 1:2 (0:2)

Brno Open - neděle 15.2.2015 - Brno - Rybnická

16.2.2015 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Ondřej Halas) 0:1, Ondřej Halas (Vojtěch Divácký) 0:2

Sestava: Václav Burian - Ondřej Halas, Tomáš Marvan, Martin Plachký - Vojtěch Divácký, Aleš Weinfurter, Martin Špicl

neděli, 15. 2. 2015 od 10,20 hod., jsme sehráli další utkání na BRNO MEVASPORT OPEN 2015. Tentokráte se proti nám postavil tým, jenž nás letos vyřadil z Poháru FAČR - Schalke.

Ihned v první minutě utkání propadl MaŠ a Kumar kryl soupeřův pokus o zakončení. Ve 2. minutě vysunul Skunk doleva MaŠe, ten po zpracování bleskurychle vypálil bolem a trefil tak skulinku mezi ?betony? padajícího gólmana - 0:1. Ve 4. minutě pak po dlouhém nákopu zakončoval pohotově Plachta, ale jeho pokus gólman Schalke vyrazil a zlikvidoval i Plachtovo další doražení. O dvě minuty později podržel míč Divácký, obtočil se okolo obránce a servíroval doleva Skunkovi, který parádně o břevno zvyšoval skóre - 0:2. Ve 12. minutě se řítil osamocený hráč Schalke na Kumara, ale ten jej skvěle a zkušeně vystál. Zbytek poločasu jsme se soustředili především na zodpovědné bránění.

Ve druhé půli vyslal ihned v úvodu do kontru Plachta Diváckého, ten trefil pouze tyč a na odražený míč již MaŠ nedosáhl. Ve 23. minutě se soupeř také dočkal, na chvíli nás zamkl a z 10-ti metr vypálil přesně do pravého horního růžku - 1:2. Během další dvou minut jsme měli hned 3 velké příležitosti, ale obě tvrdé zakončení Marva a jedno Turana bohužel gólman soupeře zlikvidoval. Po dalším rohovém kopu rozehrál Marv na Diváckého, ale ten dělovkou jen těsně minul. Ve 27. minutě se hezky vykličkoval obranou Turan, ale jeho následnou střelu reflexivně vyrazil gólman soupeře do bezpečí. O minutu později jsme sehráli parádní rychlou akci, kdy Turan vyslal doprava Skunka, ten servíroval Plachtovi, ale i jeho ránu vyrazil brankář na roh. V poslední minutě utkání jsme udělali chybu při bránění a před Kumarem byl osamocený útočník, jehož teč patou však Kumar vytěsnil do bezpečí.

Sumasumárum: I v tomto utkání jsme byli lepším týmem a rychle jsme si vytvořili dvoubrankové vedení. Mnoho dalších příležitostí jsme neproměnili a nakonec soupeř nebyl daleko od vyrovnání. I tak po zásluze bereme další 3 body.