Greens - ASM A 3:4 (1:3)

2. třída, skupina B - sobota 9.6.2012 - Brno - Kamínky

9.6.2012 - MaŠ

Naše branky: Michal Kroupa 0:1, Petr Doubravský (Jan Maňásek) 0:2, Pavel Křivý (Michal Kroupa) 1:3, Petr Doubravský (Václav Burian) 1:4

Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Martin Plachký, Michal Kroupa - Jan Maňásek, Václav Burian, Martin Špicl, Pavel Křivý

V sobotu, 9. 6. 2012 od 10,40 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání proti týmu Greens. Opět technicky velmi vyspělý a vyhraný soupeř. Znovu jsme zvolili vyčkávací taktiku a pokud možno utkání co nejdříve rozhodnout.

Od úvodních minut jsme měli větší aktivitu na svých kopačkách, ale soupeř dobře bránil a ani my jsme nechtěli udělat chybu. Po chvíli vyzkoušel pozornost Turana útočník Greens, ale náš brankář jeho dělovku likvidoval. Asi v polovině první půle se postavil k trestnému kopu z půlky hřiště Míša, vypálil přímo na branku, kde stínoval MaŠ, míč si pustil mezi nohama a byla z toho vedoucí branka - 0:1. Za chvíli utekl po pravé straně Kumar, našel před brankou Buldoga, ten ještě posunul na Duba, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku - 0:2. Za tohoto stavu měl opět soupeř zajímavou střeleckou příležitost, ale i s touto si Turan s přehledem poradil. Následně jsme propadli, Greens pronikli po pravé straně a zpětnou křižnou přihrávku doklepl za Turanova záda nejlepší střelec soupeře - 1:2. Ihned po rozehrání přihrál po sebe na Póla Míša, Pól napřáhl z 10-ti metrů a přesnou ránou k tyči nás opět dostal do dvoubrankového vedení - 1:3. Takto skončila první půle.

Na začátku druhého poločasu získal míč Dub, narazil si s MaŠem, poté ještě s Kumarem a do prázdné branky zvyšoval - 1:4. Po chvíli vyslal do uličky MaŠ Buldoga, ten sám před brankářem však neuspěl a gólman vyrazil. Po chvíli stejného hráče vyslal podobným způsobem do šance Kumar, ale Buldog byl opět vychytán. Asi v polovině druhého dějství nás Greens přečíslili, vytlačili jsme je až do rohu, odkud však vzešla rána skoro z nulového úhlu, jenž prošla nečekaně až za Turanova záda - 2:4. Asi dvě minuty před koncem jsme si ještě utkání zbytečně zkomplikovali, když ležérně propadl na půlce MaŠ a Turan proti přízemní střele opět nebyl úspěšný - 3:4. Minutu před koncem vyvezl míč Míša, počkal si až na nabíhajícího MaŠe vpravo, přiťukl mu, ten parádně míč napálil, ale soupeřův brankář bravurně vyrazil ránu mířící přesně do levého horního růžku. Zbytek utkání jsme si již pohlídali a opět jsme brali všechny body a zaslouženě.

Sumasumárum: Toto utkání jsme měli naprosto ve své moci. Škoda jen laciných branek za prakticky již hotového stavu. Každopádně výkon opět nebyl nejhorší a hlavně účelný. Postupujééééééééém ..... SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!!!!!