Albion - ASM A 2:3 (2:0)

2. třída, skupina B - sobota 16.6.2012 - Brno - Svážná

16.6.2012 - MaŠ

Sestava: Václav Burian - Jiří Mašek, Martin Plachký, Jan Maňásek - Martin Špicl, Martin Mašek, Aleš Weinfurter

V sobotu, 16. 6. 2012 od 14,50 hod., jsme nastoupili k poslednímu mistrovskému utkání letošní sezóny 2011/12. Soupeřem nám bylo silné mužstvo - Albion. Soupeř musel odehrát v tomto pekelném počasí bez střídání jen v pěti lidech, za což mu patří velký obdiv.

Od úvodních minut jsme byli aktivnějšími, ale chytěl pohyb a finální přihrávka. V prvních minutách se dvakrát zastřeloval vždy z otočky MaŠ, ale brankář jej vždy skvěle vychytal. Asi v páté minutě soupeř sehrál rychlý brejk a tento dokázal zakončil mezi nohama Kumara - 1:0. Za chvíli mohlo být ještě hůř, ale Kumar střelu Albionu parádně zlikvidoval. Tlačili jsme se před svatyni soupeře, ale naše střely chodily mimo tyče branky Albionu nebo končily v rukavicích skvělého gólmana. Následně přesným výhozem našel Kumar Turana, ten si skvěle míč pokryl tělem a sám před brankářem pálil jen těsně vedle levé tyče. Po chvíli přišel další smrtící výpad Albionu, který soupeř dokázal 100% využít a šel do dvoubrankového vedení - 2:0. V poslední minutě první půle podržel míč MaŠ, přihrál do dobré pozice Jurovi, ten vypálil křižně do tyč, ale MaŠ odražený míč do prázdné branky netrefil.

Ve druhém poločasu soupeř jen bránil a my opět museli dotahovat. Asi v 5. minutě vysunul Jura Turana a ten sám před brankáře tentokráte nezaváhal a procedil míč za jeho záda - 2:1. Vyrovnat mohl za chvíli po parádní kombinaci Jura, ale jeho ránu po předchozím přiťuknutí od Maři vyrazil brankář na roh. Poté se uvolnil opět Mařa, ale sám před brankáře zklamal a pouze jej nastřelil. Další naši rychlou kombinaci započal Plachta, který vyslal doprava MaŠe, ten hledal na zadní tyči Turana, jenž patičkou parádně vyrovnal - 2:2. Ihned z protiútoku mohl jít Albion opět do vedení, jejich kombinace byla zakončena dělovkou do břevna, poté se míč odrazil před branku, kde dorážel jejich útočník, ale Turan vyhlavičkoval míč z branky a odhlavičkoval i brankovou konstrukci, divím se, že to jeho hlava vydržela. Další šanci soupeře opět skvěle vychytal Kumar. V poslední minutě rozehrál roh Buldog, Jura si obešel obránce a pálil křižně, trefil však opět jen tyč. Poté sebral míč protihráči Mařa, přihrál Plachtovi, ten mu vrátil před branku a Mařa trhal sítě - 2:3. Tak utkání také skončilo.

Sumasumárum: Opět obrovsky náročné utkání jsme zvládli. Výkon nebyl zase tak dobrý, ale bylo to odmakané. Každopádně celou sezónu celý tým odehrál skvěle a proto teď můžeme zaslouženě sklízet postupové ovace. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!!!