R. U. Medvídci - ASM B 2:4 (0:2)

2. třída, skupina C - neděle 30.10.2016 - Brno - Srbská

30.10.2016 - MaŠ

Naše branky: Ondřej Halas (Martin Špicl) 0:1, Ondřej Halas (Michal Kroupa) 0:2, Martin Špicl (Ondřej Halas) 2:3, Michal Kroupa (Ondřej Halas)

Sestava: Marek Divácký - Ondřej Halas, Jan Maňásek, Petr Vojta - Martin Midrla, Michal Kroupa, Martin Špicl

V neděli, 30. 10. 2016 od 12,20 hod., jsme nastoupili na Srbské k dalšímu mistrovskému utkání. Soupeřem nám bylo poslední mužstvo soutěže, které dnes navíc nemělo žádného člověka na střídání, měla to být tedy formalita, no .... opak byl pravdou.

V úvodu obdržel na hrušku dlouhý míč MaŠ, ale jeho ránu z úhlu a otočky brankář vyrazil. V 5. minutě si parádně narazil míč s MaŠem Skunk a přesnou ranou k tyči otevřel skóre - 0:1. V 8. minutě přihrál na hrušku Mates opět MaŠovi, ten se obtočil okolo obránce a levačkou jěn těsně minul cíl. O dvě minuty později si narazil od půlky dobře míč se Skunkem MaŠ, ale jeho rána bodlem šla jen těsně nad branku. V 15. minutě si prozměnu parádně narazili míč Míša se Skunkem a druhý jmenovaný se před gólmanem zorientoval skvěle a ranou k pravé tyči zvyšoval naše vedení - 0:2. Za chvíli pronikal skvěle opět Skunk, ale jeho dělovku zastavila tyč. Do konce prvního dějství jsme mohli další branky přidat, ale chyběl větší tah na cíl.

I ve druhé půli jsme byli aktivnějšími, ale byl to právě soupeř, který po našem propadu při útočné snaze ve 25. minutě dobře zakombinoval, útočník si obešel i našeho obránce a do protipohybu Mary korigoval výsledek - 1:2. O minutu později mohl naše vedení zvyšoval MaŠ po přihrávce od Pípy, ale levačkou opět branku jen minul. Ve 29. minutě si narazil míč s MaŠem Mates, ale šajtlí jen těsně minul pravou tyč. Ve 31. minutě propadl při bránění Skunk a na MaŠe a Mary se řítili hned dva hráči a s přehledem do prázdné branky vyrovnali - 2:2. Ve 33. minutě vypíchl míč ve skrumáži před brankou soupeře Pípa, ale MaŠovu ránu vyblokoval obránce na roh. O minutu později nastřeloval Skunk na zadní tyč Pípovi, ale ten míč před naprosto odkrytou svatyní minul. Ve 35. minutě přerušil rozehru soupeře Skunk, vyslal rychle doprava MaŠe, ten se opřel do míče a procedil míč mezi nohama gólmana - 2:3. O dvě minuty později putoval míč po ose MaŠ - Skunk - Míša na šestce a pohotová rána mířící opět mezi nohy brankáře R.U.Mu - 2:4. Těsně před koncem se ocitl před brankářem soupeře ještě Pípa, ale ten jej vychytal.

Sumasumárum: Dnešní utkání nebylo příliš vyvedené. Chyběl nám větší pohyb a celková aktivita, myšlenka. Sice jsme se dostali rychle do vedení, ve druhém poločase jsme o něj však naivně přišli, ale nakonec jsme jej zaslouženě strhli na naši stranu. Přesto s výkonem nemůžeme být příliš spokojeni.