25.11.2018 - MaŠ

Naše branka: Vojtěch Žáček 0:1

Sestava: Erik Jünger, Pavel Weiss - Vojtěch Žáček, Dominik Belák, Filip Hoffmann, Václav Knoth, František Ševčík, Patrik Hlavai, Bohuslav Lang, Jan Cimbálník, Ondřej Havlín

ŽK: Filip Hoffmann, Patrik Hlavai

V prvním utkání našich U19 byl naším soupeřem také Liberec. Utkání bylo velmi kvalitní a poměrně vyrovnané. Šance se střídaly na obou stranách a Liberec pomalu přebíral otěže utkání. V tento okamžik naši dobře zakombinovali a patičkou zakončoval Žáček - 0:1. Více jsme se zatáhli a soupeře nechali hrát, sami se soustředili na rychlé kontry. Koncem prvního dějství však Liberec šťastně vyrovnal a začínalo se od nuly.

I druhá půle byla vyrovnaná a příležitostí ubylo. Asi ve 30. minutě však Liberec zatlačil a po odraženém míči se dostal ranou z úhlu do vedení. Když už jsme v závěru uvažovali o power-play, vyrobili jsme další hrubku a Liberec pohodlně do prázdné branky zvyšoval své vedení. Při hře bez gólmana jsme si vytvořili 2 velké příležitosti, ale bohužel se nám již gól vstřelit nepodařilo.

Sumasumárum: Vyrovnané utkání, ve kterém byl Liberec o něco lepším, šťastnějším a porazil nás.