Články

Technika Brno - ASM A 12:8 (4:1)

Naše branky: Jaroslav Šnédar (Michael Malásek) 0:1, Lukáš Panovský (Jaroslav Šnédar) 6:2, Tomáš Juříček (Lukáš Panovský) 6:3, Lukáš Podal (Michael Malásek) 7:4, Michael Malásek (Lukáš Panovský) 9:5, Lukáš Panovský (Tomáš Juříček) 10:6, Jaroslav Šnédar (Tomáš Juříček) 10:7, Michael Malásek (Tomáš Juříček) 11:8 Sestava: Dan Havlík - Lukáš Panovský, Tomáš Juříček, Lukáš Podal, Jaroslav Šnédar, Michael Malásek ŽK: Dan Havlík, Jaroslav Šnédar čtěte více

ASM B - West Žab 3:4 (2:2)

Naše branky: David Burian 1:1, Michael Malásek (David Burian) 2:1, Adam Pavelka (David Burian) 3:2 Sestava: Štěpán Burian - Petr Midrla, Jakub Hanák, Michael Malásek, Adam Pavelka - David Burian, Dominik Urbánek, Jaku Cajzl ŽK: David Burian čtěte více

ASM A - Kalábek 4:6 (4:2)

Naše branky: Michael Malásek (Václav Seyfert) 1:0, Tomáš Juříček (Jaroslav Šnédar) 2:0, Tomáš Juříček 3:1, Adam Pavelka (Jaroslav Šnédar) 4:2 Sestava: Dan Havlík - Michael Malásek, Tomáš Juříček, Lukáš Podal - Adam Pavelka, Jaroslav Šnédar, Václav Seyfert ŽK: Tomáš Juříček ČK: Tomáš Juříček V sobotu, 24. 2. 2024 od 18,00 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání na domácí palubovce. Soupeřem nám byl neoblíbený brněnský Kalábek. Stejně jako minulý týden jsme řešili obrovské absence, takže jsme byli vůbec rádi, že jsme alespoň "nějak" nastoupili.  Hned ve 2. minutě jsme propadli a osamocený útočník soupeře nastřelil tyč. Odpovědí byla rána Michala těsně mimo. Za pár okamžiků utekl po pravé straně Sája, přihrál pod sebe Michalovi, který procedil míč za záda brankáře Kalábku - 1:0. Ve 3. minutě vyslal skrytou ránu útočník soupeře, ale Dan reflexivně míč vykopl. V 6. minutě zahrával Kalábek trestný kop, Dan však jeho tvrdý pokus vyrazil do bezpečí. Poté podržel na hrušce míč Jara, dal proti noze Juřovi, který k tyči zvyšoval naše vedení - 2:0. Za minutu jsme nedůsledně bránili nejlepšího hráče soupře na naší hrušce my a ten přízemní ranou k levé tyči korigoval - 2:1. O minutu později musel Dan zlikvidovat únik osamoceného útočníka, skvěle uspěl. V 9. minutě obral o míč soupeře kapitán Juřa, 2x si zasekl míč a parádní ranou pod víko zvyšoval naše vedení - 3:1. Ve 12. minutě nás svěle hosté rozebrali, ale ránu mířící do prázdné branky vyblokoval skvěle vrátivší se Jara. Ve 13. minutě skvěle zakombinovali Jara s Michalem a první jmenovaný pálil, bohužel jen těsně mimo. Ve 14. minutě utekl po pravé straně Michal, vyslal křižnou dělovku, kterou zastavila levá tyč, trošku to vypadlo, že míč byl dokonce v brance. Na druhé straně se dostal Kalábek do nebezpečné pozice, ale minul cíl. V 15. minutě nakopl soupeř dlouhý míč, Sája jej podskočil a osamocený útočník nadvakrát procpal míč za záda bezmocného Dana - 3:2. V 17. minutě se nadechl k velkému sólu Sája, ale na konci jeho akce byla pouze rána do pozorného brankáře. V téže minutě skvěle vyvezl míč Jara, našel na středu volného Adama, který pohodlně k tyči zvyšoval naše vedení - 4:2. Ve 22. minutě se zmocnil míče Sája, dostal se až před brankáře, ale Sája jej opět jen nastřelil. V téže minutě si narazil v rychlém brejku Juřa míč ze Sájou a poté mu jeho pokus bohužel famózně vychytal skvěle přemístivší se gólman Kalábku, velká škoda. Ve 23. minutě zahrozil opět nejnebezpečnější hráč soupeře, ale jeho pokus Dan výborně zlikvidoval. Ve 24. minutě měl velkou příležitost Adam, ale jeho pokus minul branku. Ve 24. minutě pálil z trestného kopu Kalábek, Dan byl však opět pozorný. Ve 25. minutě jsme měli hned dvě velké přílžitosti, nejdříve vybídl ke skórování Píďa Jaru, ten obcházel brankáře, který však vyzobl míč na roh. Nebezpečný nástřel Michala skončil podobně. Ve 26. minutě pálil soupeř z dálky, Dan vytěsnil na roh, na druhé střeně jsme šli ve 3 na 2, Juřa však na konci akce minul cíl. Ve 27. minutě jsme šli do dalšího brajku ve 3 na 2, Sája loboval, ale míč z brankové čáry vykopl obránce. V další akci zleva loboval opět Sája brankáře, míč však zastavilo břevno. Nedáš - dostaneš. Kalábek rozjel akci, na šestce podržel míč, který patou posunul hráč spoluhráči doleva a křižná rána znamenala korekci výsledku - 4:3. Ve 28. minutě měli hosté další brejk, který Dan naštěstí výborně vychytal. Ve 29. minutě už byla kombinace Kalábku úspěšná, přihrávka doprava a technická rána přesně k pravé tyči - 4:4. Na druhé straně naši velkou šanci vyrazil brankář na roh. Ve 31. minutě jsme skvěle zakombinovali, do míče se opřel agilní Sája, ale jeho dělovku zastavila tentokráte tyč pravá. Ve 34. minutě získal Kalábek míč, vymyslel chytrý brejk 3 na 2 a tento na levé tyči trestal nekompromisně jejich útočník - 4:5. Ve 35. minutě proběhla před brankou hostí velká skrumáž, ale míč nakonec za brankovou čáru nepřešel. Poté bohužel neudržel nervy kapitán Juřa a zbytečným řečněním si vykoledoval žlutou a následně i červenou kartu, čímž nás nepochopitelně a neomluvitelně oslabil !!! Kalábek hrál 2 minuty přesilovku a v klidu si počkal na příležitost, kterou využil - 4:6. Ve 38. minutě pálil po trestném kopu Sája těsně mimo. Ve 39. miinutě měl ještě při naší power-play šanci Sája, ale tvrdou ránu vytěsnil výborný gólman hostí na roh. Sumasumárum: Ve zkratce. Bohužel omluvenky, marodka, dovolené apod. způsobily, že jsme do utkání nastoupili v hodně kombinované sestavě. Přesto jsme však v prvním dějství a v podstatě i celém utkání Kalábek mírně přehrávali. Ten však jako vždy hraje účelně a čeká na každou chybu a takto nás také porazil. Ve druhém poločasu jsme měli mnoho šancí, při kterých jsme měli zápas rozhodnout, bohužel brankář a brankové konstrukce byly opět proti, a tak hosté zápas otočili. Fatální zkrat vyrobil Juřa, který v průběhu celého utkání zbytečně hovořil a místo úlohy "pojitele - kapitána týmu" zbytečně tým rozhádával a v okamžiku, kdy jsme ještě mohli se zápasem něco udělat, se nechal takto vyloučit a tím zhatil jakoukoliv možnost třeba alespoň bodovat. Je to velká škoda. MaŠ čtěte více

ASM A - FC Kozlany-Bohdalice 3:1 (1:0)

Naše branky: Jiří Nepožitek 1:0, Adam Pavelka (Lukáš Skoumal) 2:1, Jiří Nepožitek (Jarosalv Šnédar) 3:1 Sestava: Dan Havlík - Michael Malásek, Adam Pavelka, Petr Midrla - Lukáš Skoumal, Jaroslav Šnédar, Jiří Nepožitek V sobotu, 17. 2. 2024 od 18,00 hod., jsme nastoupili proti již jasnému letošnímu vítězi OBLASTI E - FC Kozlanům-Bohdalicím. Sestavu jsme dávali dohromady horko-těžko a byli jsme vůbec rádi, že pomohl z béčka Peťan. Začali jsme velmi důsledně a zaměřili se především na poctivnou obranu a odmakání utkání, jak jen každý bude umět. Nic jiného nám totiž proti velmi kvalitnímu soupeři ani nezbývalo, pokud jsme chtěli uspět. Hned v první minutě se dostal do dobré pozice Michal, ale svou ranou minul cíl. Poté obral soupeře o míč důrazný Nepož, šel sám, ale jeho rána byla vyblokována. Ve 4. minutě rozehrál Michal roh na Skoumyho, ale ten orazítkoval jen tyč. Poté začaly tlačit Kozlany, ale do ničeho jsme je nepustili. V 8. minutě obral o míč obránce kapitán Nepož, šel sám a přesnou ranou k tyči otevřel skóre - 1:0. O minutu později náš kapitán svou akci zopakoval, ale jeho dělovku bodlem vykopl brankář hostí do bezpečí. V 10. minutě jsme šli do brejku 3 na 2, Skoumy našel před brankou Jaru, ale jeho bodlo likvidoval opět gólman soupeře. V téže minutě utekl po levé straně Adam, našel před brankou osamoceného Michala, ale ten rovněž napálil pouze brankáře. V 11. minutě pálil po brejku Jara, ale křižně jen těsně minul. Ve 13. minutě jsme sehráli super akci, Jara našel Adama, ten trefil jen brankáře, Jara dorážel, ale ranou razítkoval jen břevno a z odraženého míče Adam pro změnu pálil jen do pravé tyče. V 15. minutě měly prakticky svoji první šanci Kozlany, jejich super akci zakončil nástřel na levou tyč, kde do odkryté branky mířil útočník, Dan však skvělým přemístěním míč vyrazil do bezpečí. V 16. minutě skvěle vykombinovali Adam s Nepožem, druhý jmenovaný nakonec přízemně vypálil, ale skvělý gólman soupeře míč vyrazil. V 19. minutě rozehrával soupeře aut a nástřelem orazítkoval břevno. Poté následovala další akce hostů, ale jejich ránu zlikvidoval pozorný Dan.Ve 20. minutě podržel míč na hrušce Skoumy, dal proti noze Nepožovi, jeho ránu vychytal opět skvělý gólman Kozlan. Pár vteřin před koncem první půle jsme šli do brejku, Jara uvolnil Nepože, ten pálil do tyče, odražený míč vracel Jara před branku zpět na Nepože, který ve skluzu zakončil do branky, bohužel asi půl vteřiny již zvučela siréna. Ihned z rozehrávky vysunul Nepož kolmicí Jaru, ten se snažil míč poslat podél brankáře, ale ten jeho záměr přečetl. Z protiútoku zahrozil soupeř, nástřel se snažil na dlouhou nohu poklidit útočník, ale Dan super zákrokem míč zastavil. Ve 24. minutě skvěle zakombinovaly Kozlany, míč středový hráč poslal doprava, kde loboval bezmocného Dana druhý útočník - 1:1. O minutu později se uvolnil kapitán Nepož, ale jeho dělovku zastavila opět levá tyč !!! Ve 27. minutě sehrál soupeř asi nejlepší akci utkání, kdy si dvakrát mezi sebou vyměnili míč jejich útočníci a druhý z nich pálil ze šestky prakticky do odkryté branky, naštěstí pro nás však přestřelil. Ve 28. minutě přerušil rozehru soupeře Skoumy a šli jsme ve 2 na 1, přihrál doprava Adamovi, který si položil brankáře a poté jej nekompromisně prostřelil - 2:1. Ve 31. minutě obral o míč soupeře Michal a šel sám, brankář však jeho bodlo bravůrně vytěsnil. O minutu později si skvěle vyměnili míč Jara se Skoumym a první jmenovaný byl v super pozici, brankář byl však snad neprůstřelný. Ve 34. minutě zakombinovali hosté a rána z úhlu orazítkovala tentokráte tyč naší svatyně. V téže minutě vybídl ke skórování Jara Nepože, který však minul. Stejný hráč o minutu později opět pálil, ale gólman Kozlan byl opět nad jeho síly. Poté jsme v další skrumáži snad 4x doráželi, ale ani Jara, ani Michal ani Skoumy nedokázali míč procpat do sítě hostí. Za pár vteřin šly do brejku 3 na 1 Kozlany, skvěle si míč vyměnily, ale Dan předvedl super zákrok a udržel naše vedení !!! Ve 36. minutě vypíchl míč soupeři Jara, uvolnil tím Nepože, který v souboji s vyběhnuvším gólmanem byl přeci jen u míče dřív a špičkou kopačky poslal míč do branky - 3:1. Soupeř přešel do power-play. Ve 37. minutě skvelě zakombinovali Adam s Jarou, ale druhý jmenovaný míč za záda gólmana neprocpal. Ve 39. minutě šel soupeř opět ve 3 na 1 a na konci akce byla rána zprava, kterou však opět fantastický Dan dokázal krýt. Ve 40. minutě jsme naopak šli ve 3 na 2 my, Nepož vystřelil, ale opět zvonila jen tyč, neskutečné. Sumasumárum: Co k tomu dodat. Dnes těchto 7 STATEČNÝCH nechalo na palubovce vše, odmakali utkání takticky na č. 1 a zároveň makali jako TÝM jeden za druhého. Opravdu, za dnešní výkon jsem na Vás všechny hrdý !!! V utkání jsme nechali soupeře hrát a sami čekali na brejky, kterých bylo nespočetně. V první půli jsme mohli vést snad 10:2, ale brankář a konstrukce hostující branky byli proti. Ve druhé půli začali pochopitelně více zlobit i favorizovaní hosté, přesto jsme více šancí měli zase my, ale opět jsme končili jen na konstrukci branky a gólmanovi. Nutno podotknout, že i Dan nás v důležitých chvílích hrozně podržel, proto tvrdím, že dnes body doma zůstaly naprosto zaslouženě. Díky BORCI !!! Závěrem bych rád i za náš tým popřál FC Kozlanům-Bohdalicím k letošnímu naprosto zaslouženému prvenství, borci, přeji mnoho zdraví, sportovních úspěchů a mnoho dalších zvládnutých utkání. MaŠ čtěte více

ASM B - Wodova 6:2 (1:1)

Naše branky: David Burian 1:0, Jaroslav Šnédar (Dominik Urbánek) 2:1, Jaroslav Šnédar (Dominik Urbánek) 3:1, Jakub Hanák (Jakub Cajzl) 4:1, David Burian (Jakub Cajzl) 5:2, Petr Midrla (Dominik Urbánek) 6:2 Sestava: Dan Havlík - Petr Midrla, Michael Malásek, Jakub Hanák - David Burian, Dominik Urbánek, Jakub Cajzl, Jaroslav Šnédar V sobotu, 17. 2. 2024 od 19,30 hod., sehrálo naše béčko důležité utkání s poslední FC Wodova 1882 Brno. Náš dnešní soupeř je sice poslední, ale moc dobře jsme věděli, že se nám proti němu vůbec nedaří, přesto jsme nebrali nic jiného než všechny body. Od úvodu jsme se do soupeře opřeli a byli lepším týmem. Tvořili jsme si také příležitosti, ale skvělý soupeřův brankář vždy dokázal dobře zasáhnout. V 11. minutě se ale postavil k trestnému kopu David a dělovkou o pravou tyč otevřel skóre - 1:0. Ve druhé části prvního dějství jsme polevili a i Wodova začala hodně kousat a několik dobrých pokusů musel krýt i Dan. Ke konci první půle jsme propadli, soupeř vystřelil, Dan vyrazil míč k dalšímu útočníkovi, který pohodlně vyrovnal - 1:1. V úvodu druhého poločasu Wodova špatně střídala a díky tomu se otevřel prostor pro Jaru, kterého vyslal Dominik, Jara se s tím nepáral a ranou po víko vrátil naše vedení - 2:1. Ve 31. minutě jsme opět velmi dobře vykombinovali, Dominik vrátil míč ještě před branku a Jara bodlem zatloukl klín - 3:1. Za další 4 minuty získal míč vpravo Kuba Cajzl, nahrál před branku Hanymu, který technicky k tyči zvyšoval naše vedení - 4:1. Poté Wodova korigovala po naší drobné chybě, míč z autu vyslal hráč, Dan jej smolně tečoval - 4:2. Ve 45. minutě si narazili míč Kuba Cajzl s Davidem, míč byl ještě tečován obráncem, a tak druhý jmenovaný pohodlně do prázdné zvyšoval na rozdíl 3 branek - 5:2. Hosté poté přešli do power-play, ale prakticky nijak neohrozili, naopak v poslední minutě vyvezl míč "buldozer" Dominik, přihrál na zadní tyči kapitánu Peťanovi, který zapečetil dnešní výsledek - 6:2. Sumasumárum: Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a soupeře jsme jasně přehrávali. To platilo až do úvodní Davidovi branky. Pak se Wodova osmělila a po jedné z dobrých akcí vyrovnala. V úvodu druhé půle jsme si však vzali vedení zpět na naši stranu a do konce utkání jsme již výsledek po zásluze nepustili. Získáváme tak další velmi důležité body do tabulky pravdy. MaŠ čtěte více

ASM A - Nasan 4:5 (1:1)

Naše branky: Tomáš Juříček 1:1, Tomáš Juříček (Michael Malásek) 2:1, Jiří Nepožitek 3:1, Tomáš Juříček (Jiří Nepožitek) 4:2 Sestava: Štěpán Burian - Michael Malásek, Petr Midrla, Jaku Hanák - Jiří Nepožitek, Jaroslav Šnédar, Tomáš Juříček Ve středu, 14. 2. 2024 od 20,15 hod., jsme sehráli v rámci Brněnského poháru další kolo s týmem Nasan Brno. Nastoupili jsme již tradičně v hodně kombinované sestavě, přesto jsme chtěli uspět a postoupit dál. Ve 2. minutě jsme chybovali a soupeř šel po propadu ve 2 na Štěpána, ale zakončil mimo. Za minutu jsme zase dobře zakombinovali my, Michal našel Juřu, který ale pálil těsně mimo. Po rychlém výhozu nás opět varoval brejkem soupeř, velkou příležitost však zlikvidoval Štěpán. V 7. minutě pálil po autu těsně mimo Nepož a stejného hráče vybídl po obrání soupeře skvělou přihrávkou Juřa, první jmenovaný, ale byl vychytán výborným brankářem Nasanu. V 10. minutě nastřeloval míč Juřa, ale Jara osamocen přestřelil, na druhé straně další z mnoha brejků vyřešil reflexivním zákrokem výborný Štěpán. Ve 13. minutě pálil Nasan tvrdě z dálky, náuš strážce byl ale opět pozorný. O minutu později jsme hezky zakombinovali a Michal vybídl Juřu, který však pálil znovu nad. V téže minutě jsme nepochopitelně nechali projít soupeřova hráče vápnem tam a zpět, ten si narazil míč se spoluhráčem a poté bodlem prostřelil Šěpána - 0:1. V 15. minutě měl dvě velké šance Michal, nejprve po rohu a poté i po další kombinaci, vždy ale na něj jeho sok v brance Nasanu vyzrál. V 17. minutě po super akci nahrával doprava Nepož na Hanyho, ten však sám také nedal. V poslední minutě jsme sehráli dobrou akci, kterou však zastavil obránce, odraženého míče se zmocnil Juřa a přízemní ranou prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:1. Ve druhém dějství jsme jasně dominovali. Ve 21. minutě jsme sehráli signál po rohu, Nepož našel sběhnuvšího Jaru, ale jeho ránu zastavila pravá tyč. Na druhé straně po výhozu byl před Štěpánem útočník soupeře, náš brankář ale lapil. Při dalším signálu našel Jara pro změnu Nepože, toho ale vychatal bezchbný gólman hostí. I další akci zastavil strážce soupeřovi svatyně, tenokráte se o jeho překonání pokoušel v dobré pozici Jara. Ve 24. minutě poskakoval míč před brankou soupeře, Nepož vypálil, ale tečovanou ránu vyrazil brankáře Nasanu se štěstím do bezpečí. Ve 25. minutě vybídl ke skórování Juřa Hanyho, ale ten svoji megašanci také neproměnil. Ve 28. minutě se probyl až před gólmana Michal, nedal, ale odražený míč již poklidil nekompromisní Juřa - 2:1. Ve 31. minutě nastřeloval míč Juřa na Jaru, ale ten na zadní tyči byl vychytán. Ve 32. minutě obral o míč soupeře Nepož, šel zprava sám a křižnou ranou pojistil naše vedení - 3:1. Ve 33. minutě jsme opět skvěle zakombinovali, pálil opět agilní Nepož, ale tentokráte byl brankář nad jeho síly. Ve 35. minutě střílel tvrdě Juřa, na brankové čáře míč ale vyblokoval obránce. Ve 36. minutě ležérně vypustil ztracený míč Nasanu Juřa, útočník však byl o něco dříve u míče než Štěpán a chytře jej obhodil - 3:2. Ve 38. minutě vychytal brejk Nasanu Štěpán, vyhodil míč na Nepože, který naservíroval Juřovi a ten opět nekompromisně propáll až za záda gólmana - 4:2. Ve 39. minutě měl velkou šanci ke korekci Nasan, ale Štěpán vystřihl parádní zákrok. 40 vteřin před koncem vyhodil dlouhý míč brankář soupeře, Juřa i Štěpán vypustili míč a útočník hlavou k tyči snížil - 4:3. V závěru jsme měli míč, ten jsme však totálně nepochopitelně odevzdali soupeři, míč poté poskakoval na naší polovině, až se do něj nakonec opřel hráč Nasanu a s tečí se míč dostal vteřinu před koncem nad Štěpánem až do naší sítě - 4:4 !!! Penalty: Soupeř začínal a všechny 3 pokutové kopy proměnil, Štěpán si na druhý šáhl, ale dokázal jej vytěsnit jen k tyči. Michal hned svoji první penaltu nedal, Nepož poté ano a Juřa už se ke svému pokusu ani nedostal - 1:3. Sumasumárum: Shrnutí je následovné. Soupeř měl menší kvalitu, proto ale hrál zkušeně, jednoduše a dobře bránil a skvěle chytal jejich brankář. Na nás bylo vidět jasné ležérní a tréninkové tempo, které se nám nakonec vymstilo. Ve druhém dějství jsme byli o hodně lepší a vytvořili si mnoho příležitostí a nakonec utkání vzali do trháku. Po naprosté ležérnosti Nasan korigoval, ale Juřa zatloukl poslední "hřebíček" do rakve. No, tedy poslední, to nakonec vlastně nebyla pravda. Protože v poslední minutě následovala další ležérnost, která se podobala situaci, jako bychom si vlastně sami schválně dali branku a totální nedisciplinovanost poté znamenala darování soupeři vyrovnání. Penalty již byly loterií. Gragulujeme soupeři k vítězství a přejeme co nejdelší cestu pohárovou Evopou, pardon, Brnem. MaŠ čtěte více

ASM B - Hustopeče B 5:2 (1:1)

Naše branky: Jiří Chlup (David Burian) 1:1, Lukáš Panovský (Dominik Urbánek) 2:2, Dominik Urbánek (Michael Malásek) 3:2, Jiří Chlup (Lukáš Panovský) 4:2, Adam Pavelka (David Burian) 5:2 Sestava: Štěpán Burian - Petr Midrla, David Burian, Adam Pavelka, Michael Malásek - Lukáš Panovský, Dominik Urbánek, Jakub Hanák, Jiří Chlup čtěte více