ASM B - Wodova 6:2 (1:1)

Krajský přebor - sobota 17.2.2024 - Tišnov

19.2.2024 - MaŠ

Naše branky: David Burian 1:0, Jaroslav Šnédar (Dominik Urbánek) 2:1, Jaroslav Šnédar (Dominik Urbánek) 3:1, Jakub Hanák (Jakub Cajzl) 4:1, David Burian (Jakub Cajzl) 5:2, Petr Midrla (Dominik Urbánek) 6:2

Sestava: Dan Havlík - Petr Midrla, Michael Malásek, Jakub Hanák - David Burian, Dominik Urbánek, Jakub Cajzl, Jaroslav Šnédar

V sobotu, 17. 2. 2024 od 19,30 hod., sehrálo naše béčko důležité utkání s poslední FC Wodova 1882 Brno. Náš dnešní soupeř je sice poslední, ale moc dobře jsme věděli, že se nám proti němu vůbec nedaří, přesto jsme nebrali nic jiného než všechny body.

Od úvodu jsme se do soupeře opřeli a byli lepším týmem. Tvořili jsme si také příležitosti, ale skvělý soupeřův brankář vždy dokázal dobře zasáhnout. V 11. minutě se ale postavil k trestnému kopu David a dělovkou o pravou tyč otevřel skóre - 1:0. Ve druhé části prvního dějství jsme polevili a i Wodova začala hodně kousat a několik dobrých pokusů musel krýt i Dan. Ke konci první půle jsme propadli, soupeř vystřelil, Dan vyrazil míč k dalšímu útočníkovi, který pohodlně vyrovnal - 1:1.

V úvodu druhého poločasu Wodova špatně střídala a díky tomu se otevřel prostor pro Jaru, kterého vyslal Dominik, Jara se s tím nepáral a ranou po víko vrátil naše vedení - 2:1. Ve 31. minutě jsme opět velmi dobře vykombinovali, Dominik vrátil míč ještě před branku a Jara bodlem zatloukl klín - 3:1. Za další 4 minuty získal míč vpravo Kuba Cajzl, nahrál před branku Hanymu, který technicky k tyči zvyšoval naše vedení - 4:1. Poté Wodova korigovala po naší drobné chybě, míč z autu vyslal hráč, Dan jej smolně tečoval - 4:2. Ve 45. minutě si narazili míč Kuba Cajzl s Davidem, míč byl ještě tečován obráncem, a tak druhý jmenovaný pohodlně do prázdné zvyšoval na rozdíl 3 branek - 5:2. Hosté poté přešli do power-play, ale prakticky nijak neohrozili, naopak v poslední minutě vyvezl míč "buldozer" Dominik, přihrál na zadní tyči kapitánu Peťanovi, který zapečetil dnešní výsledek - 6:2.

Sumasumárum: Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a soupeře jsme jasně přehrávali. To platilo až do úvodní Davidovi branky. Pak se Wodova osmělila a po jedné z dobrých akcí vyrovnala. V úvodu druhé půle jsme si však vzali vedení zpět na naši stranu a do konce utkání jsme již výsledek po zásluze nepustili. Získáváme tak další velmi důležité body do tabulky pravdy.