ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Tomáš Marvan

přezdívka: Marv
post: útočník
oblíbený klub:
sportovní vzor: Tomáš Zdražil
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2023/24ADivize E789172030443011.14
2022/23ADivize E1517133030131189221.13
2022/23ASuperfinále DIVIZÍ E a F111200100100001.00
2022/23BOkresní přebor Brno-město24150010150102.00
2021/22ADivize E17188263084555001.06
2021/22APohár FAČR21120010150000.50
2020/21BDivize E33471011144001.00
2019/20BDivize E75490060186210.71
2019/20BSuperfinále DIVIZÍ E a F130310100100113.00
2018/19A2. LIGA Východ63361020433000.50
2018/19APříprava32020010233100.67
2018/19BDivize E15108183180753000.67
2017/18ADivize E181311245082848100.72
2017/18APohár FAČR48191030175112.00
2017/18APříprava30000012056000.00
2017/18B2. třída, skupina C537102041087000.60
2016/17B2. třída, skupina C42241021158000.50
Celkem1131017317423164123760960.89
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Kalábek869153040450000.75
2.Hustopeče796152140357111.29
3.FC Kozlany-Bohdalice5104140031167022.00
4.Technika Brno56390041087111.20
5.Brikety-pelety Štěpán Vyškov44372030175001.00
6.SK Amor Lazor Vyškov B343700300100001.33
7.Sokol Repromeda Jehnice343700300100001.33
8.FFT Vinohrady44371020250001.00
9.M2 Shoes233610200100001.50
10.Panama432500400100100.75
11.STŽ Brno150500100100115.00
12.Havlíčkův Brod42353012142000.50
13.Remos Oslavany24040010150102.00
14.Arsenal Brno32242020167000.67
15.VŠSK Zlín22240010150001.00
16.Jakubčovice22240010150001.00
17.Amor Vyškov213400200100000.50
18.AC Napoleon Prace52240011327100.40
19.Eliška Brno222410200100001.00
20.Amor Kloboučky Vyškov B122400100100002.00
21.PRO-STATIC Blansko42130011233000.50
22.Schalke121300100100002.00
23.FU Kopřivnice130310100100113.00
24.Helas Brno B21230001117000.50
25.Hombres32133010233000.67
26.U Boba121300100100102.00
27.Tropicana111200100100001.00
28.Nasan41120031083000.25
29.FC Kloboučky3202000030000.67
30.Wodova B10221001033000.00
31.XXX102200100100000.00
32.Saňaři Sokolnice111200100100001.00
33.Wodova1202000010002.00
34.FFT B11011001033001.00
35.R. I. P. B101100100100000.00
36.Mitra101100100100000.00
37.Toka110100100100001.00
38.Gloria110100100100001.00
39.Helas1101000010001.00
40.Saňaři110100100100101.00
41.TJ Sokol Troubsko101100100100000.00
42.Atraps C1000000010000.00
43.Tango Hodonín B3000000030000.00
44.Frutti di Mare100000100100000.00
45.Atraps10000001033000.00
46.1. FC Květnice Tišnov10000001033000.00
47.Žabinští Vlci Brno3000100030000.00
48.FERRAM Opava100010100100000.00
49.AC Jeseník1000000010000.00

Poslední zápasy

pátek 8.3 - 20:15
A vs. Technika Brno
pátek 8.3 - 19:30
B vs. TRIANGL Rájec-Jestřebí

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Kalendář

červen 2024
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Oblíbené odkazy